peterkos2
20.12.13,11:41
Dobrý deň všetkým.
Prosím vás má niekto skúsenosť s nainštalovaním účtov.programu Omega na tablet alebo netbook s displayom 10"?
Dcéra chodí na obchodnú akadémiu , učia sa účtovať na Omege a chcel by som jej kúpiť tablet s operačným systémom Win.8.1 samozrejme nielen kvôli Omege,ale keď mať tablet tak nech ho už využije na niečo užitočné.
Tu nastáva problém,lebo volal som do krosu a povedali mi,že minimálny display má byť 17"-pritom mám notebook 15" a Omega jej ide v pohode a nemôžu zaručiť či to pri 10.1" obrazovke pôjde a taktiež na Win.8.1.
Win 8 mi pritom garantujú.Viete mi poradiť v tejto veci?Má niekto podobnú skúsenosť?
Ďakujem
misoft
20.12.13,16:45
Čiste laicky - ak podporuje aj Win 8 (8.1) - malo by to fungovať.
Druhá strana je ale veľkosť zobrazenia _ pri netbookoch tých 10" je málo (dá sa to pri nich obísť, že sa nastaví rozlíšenie väčšie, nainštaluje sa a rozlíšenie sa potom vráti späť. Na tabletoch to ale bude problém, tie majú svoje nastavené rozlíšenie.
Za ďalšie - ukladací priestor pre databázy a moduly - v tablete ho toľko asi nebude.... a čo ak nebude akceptovať prídavný priestor na SD/SDHC kartách?
Dáša_
20.12.13,17:15
no, ja som trocha skeptická k možnosti seriózne pracovať na tablete. Mne robí celkom problém aj maily písať. Kúpila som ho kvôli tomu, aby som na dovolenke mohla pristupovať k stránke, kde potrebujem robiť zásahy a teda, nebolo to vôbec také jednoduché, ako som si predstavovala.

pridám ešte jeden článok o tabletoch http://complot.cz/k-cemu-je-dobre-mit-tablet-aneb-ma-cenu-si-ho-kupovat/

Aj ked teda, kupovať ipad k tretím narodeninám......
Richard
23.01.14,10:52
Aké má ten tablet rozlíšenie? Ak nie príliš veľké tak by to mohlo byť normálne čitateľné.