asterix174
20.12.13,17:15
Dobrý večer, nefunguje mi tlačiareň, síce je zapojená aj svieti keď ju zapnem ale ked chcem vytlačiť dokument nič sa nedeje. V počítači vyzerá byť tlačiareň nainštalovaná všetko vyzerá byť ok ale tlačiaren netlačí. dal som si aj skušobnu stranu vytlačiť a všetko ok ale z počítača nechce tlačiť a to z ničoho nič. Nerozumiem tomu.
misoft
20.12.13,16:18
Aká tlačiareň, aký OS, aký program?
Málo údajov - málo riešení.........
asterix174
20.12.13,16:21
tlačiaren HP LaserJet 1010, OS WIN 7, prestalo mi to isť z ničoho nič
misoft
20.12.13,16:28
Odinštalovať komplet tlačiareň - prečistiť registre. Vložiť placku od tlačiarne, nainštalovať ovládače, riadiť sa pokynmi.....
Skúšobnú stránku ti vytlačí preto, lebo sa využíva softvér tlačiarne na kontrolu.
Ešte je možnosť, že ju nemáš nastavenú ako predvolená, ale máš windows virtuálnu tlačiareň.....
asterix174
20.12.13,16:44
Ok už som prišiel na to prečo to bolo, mal som iba povytiahnutý kábel s počítača, prepáčte že som s tým obťažoval.
pankratz
20.12.13,17:52
Ja mám Epson sx 100, OS Vista. Keď sa veľmi babrem v nastavení tlačiarne, tiež sa mi stane, že si tlačiareň nahraje nejaké údaje do pamäti a potom ďaľšiu úlohu nechce vykonať. Niekedy mi pomôže, že vypnem napájanie z elektriny ale musím aj vytiahnuť usb z konektoru a zároveň vytiahnuť elektrickú zástčku z tlačiarne, chvíľu počkať a potom znovu ponastrkovať späť, datakábel a aj elektrinu. Mnohokrát sa mi to podarilo rozbehnúť. Ale musím znovu nahrať do pamäte dokument.