Vladimir2222
20.12.13,19:37
Zaplatil som si kurz opatrovatelstva. Skolitel mi vrati plnu sumu, ze chce so mnou rozviazat zmluvu. Môže školitel rozviazať zmluvu? Vypoved mi príde poštou. Dôvod výpovede? Pokúšal soms a ziskat zlavu, nedali mi ju nasledne den predtym sputili akciu, ok možno som sa zaregistroval pred akciu. Pana školitela som vraj sledoval autom, chcel som s nim rozpravať, ale nešiel do práce a na sidlisku kde býva tak som šiel za nim, že niekde odparkuje. Potom sa mi stratil.
arizona
20.12.13,18:54
nezakladaj tu duplicity, robis tu tym chaos...odpoved sa tym nevynucuje !!!!
Vladimir2222
20.12.13,19:21
nik ni neodpísaoval som myslel, že som dal debatu a nie otazku. Nik mi nevie odpovedať?
arizona
20.12.13,19:23
to je uplne jedno, nove temy sa zobrazuju chronologicky, bez ohladu, ci sa jedna o debatu,alebo otazku
Mária27
21.12.13,09:47
Aký typ zmluvy je to? Aký čas uplynul od podpisu? Sú v zmluve o výpovedi nejaké podmienky?
Nik iný u vás také kurzy nerobí?
Vladimir2222
21.12.13,10:47
asi tak tyžden čo som podpisal zmluvu oni mi nemajupodla mna čo branit vo vyučovani. preto že som ich prenasledoval? pokušal sa ziskat lepšiu cenu?
arizona
21.12.13,11:43
sledovat skolitela az domov? To si si vybral dobry sposob znizenia ceny.Nediv sa, ze si to vysvetlil ako obtazovanie a bud rad, ze to neriesil inak...
arizona
21.12.13,11:44
Nenapisal si podstatne veci. Aky je to kurz, kto ho poriada,aku zmluvu si mal s nimi podpisanu,ako oddovodnili, ze ta do kurzu neprijmu a pod.
Mária27
21.12.13,12:23
Podľa akého paragrafu je zmluva uzavretá alebo ako sa volá?
Vladimir2222
21.12.13,13:26
No sledoval ja som ho len chcel opýtať či by vydali certifikat skor, vraj to tak robia. Jedná sa o kurz opatrovatelsva. Myslel, som, že zaboči na inštitut , nezabočuil tak som myslel, že odparkuje na sidlisku. Mne to ako sledovanie nepripadalo. Ved autom sa vozit azda mozem kam chcem. Zmluvu som odniesol kolegovi, tak len veim, že je to zmluva podla bežneho občiasnkeho zanonnika. Odstupiť možem len ja ako žiak nie? Neviem prečo by mi mali braniť chodiť na školenie za kt som si zaplatil.
arizona
21.12.13,13:44
ak chces naozaj poradit, tak napis podstatne veci!!! To maju ludia tahat z teba otazky ako z chlpatej deky??? Inak nema vyznam marnit s tebou cas,ak si chces pokecat, chod na pokec
Vladimir2222
21.12.13,13:50
Prepáčte. Zmluvu som odniesol kolegovi aby si ju preštudoval. Neviem aka to je zmluva, niečo vravel, že podla občianskeho zakonníka. Ja som len chcel vedieť či môže školitel, agentura kt kurz organizovať odpstupiť od zmluvi.