Ewollet
25.12.13,16:46
Ahojte , potreboval by som vypracovať obchodné podmienky a reklamačný poriadok pre jeden inzertný projekt typu ako sú bazos.sk bazar.sk autobazar.eu ... Je to stránka kde ludia pridavajú inzeráty asu tam aj platené TOPOVANÉ inzeraty tak kvoli tomu ... Ak by sa tu niekto taký našiel kto by to bol schopný urobiť za nejaký rozumný peniaz tak nech mi napise Sukromnu spravu alebo mi niekoho odporučte ide mi hlavne o to aby to bolo čo najlacnejšie :)
kopretinka
25.12.13,16:07
najlacnejšie to bude,keď si to urobíš sám....dokonca to bude ZADARMO
Ewollet
25.12.13,17:05
viem ale takto radšej dám niekomu 10€ že to bude mať hlavu a patu , predsa sú to podmienky ktoré chrania mna ako prevadzkara daného projektu a nejedná sa tu o guločky :)
kopretinka
25.12.13,17:12
zadaj si to do inzercie
Ewollet
25.12.13,17:55
prečo by to malo isť do inzercie keď tu chcem poradiť a nie predávať ??? :)
kopretinka
25.12.13,18:03
do inzercie,lebo chceš kupovať-zaplatiť za vypracovanie
misoft
25.12.13,18:48
......................... Ak by sa tu niekto taký našiel kto by to bol schopný urobiť za nejaký rozumný peniaz tak nech mi napise Sukromnu spravu alebo mi niekoho odporučte ide mi hlavne o to aby to bolo čo najlacnejšie :)
Toto sú znaky inzercie - žiadaš niečo, zaplatíš za niečo......
Ice dive
25.12.13,19:12
viem ale takto radšej dám niekomu 10€ že to bude mať hlavu a patu , predsa sú to podmienky ktoré chrania mna ako prevadzkara daného projektu a nejedná sa tu o guločky :)

no spravidla obchodné podmienky, ktoré majú hlavu a pätu, a dokonca by ťa mali chrániť ako prevádzkára za 10 € nevykšeftuješ.... buď to urobí právnik a tam rátaj tak s paušálnou odmenou alebo hodinovou taxou tak xy hodín práce... skromný odhad 500 - 600 € (to som veľký optimista...) ale rátaj s garanciami, že v prípade problému bude ten človek vedieť čo kde a ako... alebo niekto šikovný ti za 100 € upraví dajaké konkurenčné podmienky z netu iného obdobného podnikania ako máš ty... a potom môžeš rátať s problémom, ak sa zobudí autor pôvodných podmienok, resp. iného problému, že v prípade sporu ich niekto bude musieť tvoj právnik naštudovať a zase za ten čas zaplatíš...
kopretinka
25.12.13,19:28
viem ale takto radšej dám niekomu 10€ že to bude mať hlavu a patu , predsa sú to podmienky ktoré chrania mna ako prevadzkara daného projektu a nejedná sa tu o guločky :)
ty si z lacného kraja.... :D
http://www.obchodne-podmienky.sk/?q=node/17
tictac7
25.12.13,19:41
Ahojte , potreboval by som vypracovať obchodné podmienky a reklamačný poriadok pre jeden inzertný projekt typu ako sú bazos.sk bazar.sk autobazar.eu ... Je to stránka kde ludia pridavajú inzeráty asu tam aj platené TOPOVANÉ inzeraty tak kvoli tomu ... Ak by sa tu niekto taký našiel kto by to bol schopný urobiť za nejaký rozumný peniaz tak nech mi napise Sukromnu spravu alebo mi niekoho odporučte ide mi hlavne o to aby to bolo čo najlacnejšie :)

....a to teraz robíš ako SZČO, či ešte na tú sro-čku, čo si pred mesiacom založil?
Ewollet
26.12.13,11:02
a čo ta to teba zaujíma ? ano sro som predal a velmi vyhodne :))