Sermik
25.12.13,21:47

Dobrý den mam taky problem že doma používam notas a napojím ho na monitor a mam to tak nastavené aby som nemal 2 obrazy takže svieti len monitor notas nie. No a som mimo domova takže monitor nemam tak že si pustim notas a logo pri win7 sa ukaže spúšta sa všetko pekne ale ked nabehne OS (windows) tak zrazu ako keby bolo vyp. podsvietenie tak som skusil fn + f7 a nereaguje to tak som ho reštartol a skusal fn f7 pri zapínani a išlo to ale v samotnom OS to už nejde.

Pred zapnutím notasu prvý raz som tam hodil baterku ktorú som nepoužíval dlhšiu dobu tak som sa ju rozhodol nabiť a používať trošku. 

Tak neviem či to spravilo kvoli tej baterke ktora bola vyštavena ale ked som baterku dal preč a zap. notas bez nej tak aj tak furt monitor ako keby mal vyp. to podsvietenie nechapem.... Prosím o pomoc je to surne musím si tam robiť veci do prace

Všetky fakty som zhrnul
a este by som chcel dodať že som si pred nedávnom instaloval driver na graficku kartu a tam som nastavoval priority monitory kedže používam doma monitor ktorý apajam k notasu
vlado 33
26.12.13,06:10
Pripoj monitor a zmeň nastavenie.
misoft
26.12.13,07:21
klávesy Windows + P - prepína monitory.
Sermik
26.12.13,09:42
skúšal som obe nastavil som notas ako primár. aj cez panel uloh a nast. obrazobvky je nastaveny ako notas aj cez tlacidlo win + p fakt nechápem prosím odalsie rady
misoft
26.12.13,09:48
Tak skús ešte tento pokus. Nabehni do Safe modu - bude sa zobrazovať LEN primárne zobrazenie - a tam si v nastaveniach obrazovky dáš detekovať displej - nájde len ten jeden. A po reštarte by mal nabehnúť práve ten detekovaný.
Sermik
26.12.13,10:20
misoft to som robil v ovladacom paneli aj v ovladači na graficku tam som dal že detekovať ono mi to na obrazovke vyhodilo 1 ako ten monitor čo ma notas a dalej nič je rozdiel v tom Safe mode a takto ked to robim ? Je možné že mi odišlo podsvietenie na notasi? Mam ho necelé 3 roky a je to dosť kvalitný notas tak neviem... teda mam skusiť aj safe mode?
misoft
26.12.13,12:37
Skús - a po detekcii si tam nastav len jeden monitor. Ten bude primárny. Ostatné sa už nebudú zobrazovať.

Inak - je zásada, že ak niečo nastavím navyše (napr. druhý monitor), tak po ukončení práce sa všetko musí nastaviť do pôvodného stavu - teda aj zobrazovanie z externého previesť na interný. Potom nebudú problémy.
Sermik
26.12.13,18:09
Lenže ja tu nemam druhy monitor + mam nastaveny monitor ako notas ak chapete..
ivka70
26.12.13,18:14
Skus upresnit, co ti ide a nejde .. normalne ti ide monitor na NB a nejde ti ake podsvietenie? podsvietenie klavesnice?
Sermik
27.12.13,09:46
nejde mi podsvietenie monitora na notebooku , sskusal som fn + f7 skusal som pridávať jas všetko mam nastavený ako primar monitor na notebooku
ivka70
27.12.13,14:59
Sermik
27.12.13,15:41
dakujem