Zuzka 335
28.12.13,11:01
Včera som si stiahla Oberon - agenda firmy, ale nevidím novú ikonu, neviem ju nájsť ani v Programoch, ako je uvedené v pridanom návode. Prosím, čo mám urobiť? ako sa dostať k novej verzii?
avalik
28.12.13,10:33
len si stialhla alebo aj instalovala?
Zobraziť viac
28.12.13,11:41
Spustiteľný súbor toho programu sa nachádza na tejto ceste:
C:\OBERON\SHARE\SYSTEM\OBERON.exe
takže si môžete k tomu hocikde spraviť ikonku resp. tzv. zástupcu.

Otázky tohoto typu často vychádzajú od užívateľov, a to platí aj pre užívateľov používajúcich iné programy, ktorí nevedia používať patrične PC, resp. ho často zničia neustálym inštalovaním samých blbostí. Potom adminovia alebo ich známi takýmto užívateľom zvyčajne vytvoria profil s obmedzenými právami vrátane obmedzenia na inštalovanie nových programov, ale si často neuvedomia, že títo užívatelia si z času na čas musia upgradovať svoje účtovné programy a pod. A potom nejaká Zuzka nemá ikonku alebo podobné haluze.
Zuzka 335
28.12.13,15:27
Hlboko sa ospravedlňujem za svoju neznalosť PC, som iba pokorný užívateľ, nie programátor. Postupovala som podľa nasledujúcej rady:C:\OBERON\SHARE\SYSTEM\OBERON.exe, ale OBERON. exe som predsa nenašla. Program som si samozrejme aj nainštalovala, veď s ním pracujem už 10 rokov, ale novú verziu Oberon Agenda neviem nájsť.
Srdečná vďaka za OCHOTU.
Zobraziť viac
29.12.13,06:23
V prípade, že tam chýba spustitelný exe súbor, pochopitelne chýba aj ikonka. Je potrebné ten program znova nainštalovať, mali by sa chýbajúce súbory doplniť. Prípadne treba zavolať tej firme na helpdesk, oni už hádam budú vedieť kde je problém.
Zuzka 335
31.12.13,14:28
Ďakujem veľmi pekne.
Sarlotka
31.12.13,14:39
a keby si si dala do vyhladavaca oberon agenda nenajde nic, (dole na liste, start, a do vyhladavaca napisat oberon agenda)