adus157
28.12.13,13:48
Ahojte kočky. Potrebujem pomoc. Mám 15 a asi pred mesiacom som mala prvý sex, pri ktorom sme mali kondómy. Ten prvý sex sme nedokončili (ani jeden z nás sa neurobil). Pri druhom sexe to bolo v kondóme a aj pri treťom. Predvčerom som mala dostať menštruáciu ale nič. Mávam ju presnú ako hodinky. Dnes mám v podbrušku menší čudný tlak a pichanie a čudne mi je od žalúdka..ako keby som ju mala dostať ale nič. Rozprávala som sa o tom aj s priateľom a je si istý že nie som tehotná... v čom to môže byť? Čítala som že po prvom sexe sa menzes nemusí dostaviť aj mesiac, je to pravda? Prosím poraďte čo mám robiť. Môžem byť tehotná? Vopred ďakujem. (blbé poznámky si fakt nechajte pre seba)
Mila123
28.12.13,12:56
priateľ je gynekológ? že určite vie, že nie si gravidná?
srska
28.12.13,12:58
"sme mali kondómy" :D
evuš
28.12.13,13:02
Hm, v 15 nič moc...môžeš byť i nemusíš byť tehotná....skús sa ukludniť...potom tehotensky test a návšteva lekára...
ivka70
28.12.13,13:11
Aj pri pravidelnej menstruacii vela spravi psychika ...jednoducho cim viac sa budes obavat, ze si tehotna, tym sa moze menstruacia viac oddalovat.
Takze hlavne klud.
adus157
28.12.13,13:11
Mila123 ...tak asi vie čo by sa mohlo a čo nie stať....
Srska...čo je natom? :)
a Evuš....ďakujem ;)
adus157
28.12.13,13:12
Ivka70 snažím sa byť kľudná lenže to nejako nejde, ale budem sa snažiť, ďakujem :))
srska
28.12.13,13:13
Mila123 ...tak asi vie čo by sa mohlo a čo nie stať....
Srska...čo je natom? :)
a Evuš....ďakujem ;)
množné číslo
lujza.j
28.12.13,13:17
zase sú prázdniny:cool:
klud...menzes príde!"už je za dverami"
kopretinka
28.12.13,13:26
Mila123 ...tak asi vie čo by sa mohlo a čo nie stať....
Srska...čo je natom? :)
a Evuš....ďakujem ;)
tak to by som naozaj chcela vedieť,čo on vie,čo by sa mohlo stať a ty to nevieš.....snáď ty by si mala byť tá,čo by mala prvá vedieť,čo by sa mohlo a nemohlo stať........v tomto ohľade sa nikdy nespoliehaj na chlapaaj keď pochybujem,že dotyčný je CHLAP....lebo CHLAP by nepreťahoval 15ročnú školáčku.
buchač
28.12.13,14:49
Ahojte kočky. Potrebujem pomoc. Mám 15 a asi pred mesiacom som mala prvý sex, pri ktorom sme mali kondómy. Ten prvý sex sme nedokončili (ani jeden z nás sa neurobil). Pri druhom sexe to bolo v kondóme a aj pri treťom. Predvčerom som mala dostať menštruáciu ale nič. Mávam ju presnú ako hodinky. Dnes mám v podbrušku menší čudný tlak a pichanie a čudne mi je od žalúdka..ako keby som ju mala dostať ale nič. Rozprávala som sa o tom aj s priateľom a je si istý že nie som tehotná... v čom to môže byť? Čítala som že po prvom sexe sa menzes nemusí dostaviť aj mesiac, je to pravda? Prosím poraďte čo mám robiť. Môžem byť tehotná? Vopred ďakujem. (blbé poznámky si fakt nechajte pre seba)

Ahoj čaja ....
Ja sa len tak opýtam :
...a čo na to rodičia ???
P.S.:
Poznámka ???...a blbá ???
V mojom prípade taká neexistuje .
Blbí ste obaja ...
Ja iba poviem , že ( aj ) sexovať je potrebné sa naučiť a keď mladý neovláda svojich " jazdcov " , tak nech so doma urobí suchý tréning ...
jslancik
28.12.13,15:27
Ahojte kočky. Potrebujem pomoc. Mám 15 a asi pred mesiacom som mala prvý sex, pri ktorom sme mali kondómvy en prvý sex sme nedokončili (ani jeden z nás sa neurobil). Pri druhom sexe to bolo v kondóme a aj pri treťom. Predvčerom som mala dostať menštruáciu ale nič. Mávam ju presnú ako hodinky. Dnes mám v podbrušku menší čudný tlak a pichanie a čudne mi je od žalúdka..ako keby som ju mala dostať ale nič. Rozprávala som sa o tom aj s priateľom a je si istý že nie som tehotná... v čom to môže byť? Čítala som že po prvom sexe sa menzes nemusí dostaviť aj mesiac, je to pravda? Prosím poraďte čo mám robiť. Môžem byť tehotná? Vopred ďakujem. (blbé poznámky si fakt nechajte pre seba)
Trikrát s tým istým? Neberiete to moc vážne? Zas to nepreháňajte, lebo najbližšie ťa už požiada o ruku :) mimochodom, vieš kedy muž požiada ženu o ruku? Keď už nevládze ústami :) pardon, nedalo mi to...

Neboj, holka, to príde. Ibažeby ste mali kondómy po záruke :)
jslancik
28.12.13,15:32
"sme mali kondómy" :D

Takýmto štýlom (1. Osoba množného čísla) rozmýšľajú a vyjadrujú sa mamičky.. Asi je to fakt s ňou vážne :D
pildo
28.12.13,15:40
mozes byt, ale nemusis. ked som mal raz pannu, meskali jej asi dva tyzdne a tehotna nakoniec nebola.

a nespoliehaj sa na kondom. ziadna antikoncepcia nie je 100%. otehotniet mozes aj na tabletkach, aj ked sanca je mala (a prakticky najmensia, ako vsetky ostatne druhy ochrany okrem abstinencie).

kondom moze mat trhlinku a uz neplni svoju funkciu. specialne si treba davat (alebo skor nedavat) pozor na gumy, ktore su uskladnene v penazenke. myslis si, ze chlap ma ochranu, pritom ta ochrana ma velku pravdepodobnost, ze obsahuje miniaturnu trhlinku, ktora je ale vacsie ako nasi plavci.

ked frajerky nemali antiku, tak guma bola len zaklad a ejakulacia do pusy, na prsia, zadok, brucho, len nie do gumy vo vagine.
srska
28.12.13,15:57
aj reklamný banner tuší
kopretinka
28.12.13,16:02
aj reklamný banner tuší
:D :D som odpadla.....mne sa reklamy nezobrazujú :D
srska
28.12.13,16:03
aj reklamný banner tuší
:D :D som odpadla.....mne sa reklamy nezobrazujú :D
mne áno, enem keď som neprihlásený
alaya1
28.12.13,17:07
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
Mila123
28.12.13,17:22
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
kopretinka
28.12.13,17:23
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
šak je mesiac po sexe.......
Mila123
28.12.13,17:25
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
šak je mesiac po sexe.......
šak dobre......potom už ništ som ticho......
Tweety
28.12.13,17:30
Urobit si tehotensky test a ist ku gynekologovi.
tehotenstvo sa najskôr na baby trste dá zistiť po 7 dňoch( a viac) od možného počatia
To je čo za čudo ten baby trst?
Mila123
28.12.13,17:45
preklep :eek: