Rudolf Palčik
28.12.13,15:20
Dobrý deň.
Asi pred troma rokmi , som podstúpi operáciu , pri ktorej mi bol zavedení kateter ,následne ( po čase cca pol roka ) sa mi začal meniť žalud na pohlavnom úde ( scvrkával sa ) a potom aj dalšie časti 2/3 sa scvrkli zmenili tvar , v strede p. údu ako by bola nejaká uzlina a to celé ( pri stoporení ) sprevádzala tupá bolesť . Bol som s tým u urológa , ktorý tvrdil , že neexistuje také niečo , aby sa p. úd zmenšoval , následne žiadal foto , z ktorého nič nezistil . Problém je v tom , že z tým čo mi ostalo asi 6-7 cm pokrivený samorast , neuspokojím ani manželku a tým pádom ani seba a sprevádza to spomínaná bolesť a ešte stále mám pocit toho zmenšovania ( predtým meral 15-16 cm ) a predkožka je teraz väčšia ako samotný p. úd .
Ďakujem .
lujza.j
28.12.13,14:51
myslíš posviatková nuda-dovolenka a ták....:D
lujza.j
28.12.13,14:55
buchač
28.12.13,14:56
Len aby to nedopadlo , ako pri inom " probléme " ...

" nepostačujúca odpoved
Uhryznutie psom - postup pri bolestnom .
17.12.13 14:05
Pochváliť Rudolf Palčik
Viem , že som tú otázku už dal a nedával som ju nikde inde , čakal som podrobnejšiu a konkrétnejšiu odpovedˇ. ... " ..
lujza.j
28.12.13,15:00
tak čo z toho vyplýva...treba byť konkrétny!bez hanby :Ddo toho chlapi...
buchač
28.12.13,15:04
Luííí .....

Ale šak buď konkrétna ...
Veď daj postrehy z našej včerajšej noci ...:D :D :D
Spokojná si bola , ešte aj susedia búchali na stenu ...:D
lujza.j
28.12.13,15:08
buchi:D....a budú závidieť:---poprípade budú mať traumu a stavy úzkosti :D
buchač
28.12.13,15:13
Ale veď o to ide .....
Nasrať poriadne niekoho .....:D :D :D
marjankaj
28.12.13,15:30
buchač
28.12.13,15:31
Premením na drobné , postrehy sú zvýraznené :

Dobrý deň.
Asi pred troma rokmi , som podstúpi operáciu , pri ktorej mi bol zavedení kateter ,následne ( po čase cca pol roka ) sa mi začal meniť žalud na pohlavnom úde ( scvrkával sa ) a potom aj dalšie časti 2/3 sa scvrkli zmenili tvar , v strede p. údu ako by bola nejaká uzlina a to celé ( pri stoporení ) sprevádzala tupá bolesť . Bol som s tým u urológa , ktorý tvrdil ,že neexistuje také niečo , aby sa p. úd zmenšoval ,
To je potom asi fasa ( fas ) urológ - odborník .
následne žiadal foto , z ktorého nič nezistil .
No počkať ...to sa ani na úd nepozrel ?
Alebo si ho nechal doma v nočnom stolíku ?
Problém je v tom , že z tým čo mi ostalo asi 6-7 cm pokrivený samorast , neuspokojím ani manželku a tým pádom ani seba a sprevádza to spomínaná bolesť a ešte stále mám pocit toho zmenšovania ( predtým meral 15-16 cm ) a predkožka je teraz väčšia ako samotný p. úd .
Ďakujem .
...podľa príznakov sa dá usúdiť ( ja iba ako laik cez google ) nasledovné . Jedná sa pravdepodobne :

Peyronieho choroba / induratio penis plastica / je ochorením mužov stredného a vyššieho veku, pri ktorom sa vytvárajú tuhé väzivové a nezriedka až zvápenatené pláty telesa penisu, ktoré spôsobujú jeho chorobné zakrivenie, bolestivé stoporenie a až nemožnosť vykonať pohlavný styk. Ochorenie sa lepšie lieči v počiatočnom štádiu, vo fáze tvorby plátov. Na liečbu používame Vitamin E, kyselinu paraaminobenzoovú a lokálne injekcie steroidov do zatvrdlín. V pozdných štádiách ochorenia pri ktorých nie je možný ani pohlavný styk je vhodná operačná liečba.
http://www.urologia.sk/choroby-penisu-induracia-fimoza-parafimoza-peyronieho-choroba.html?page_id=124
marjankaj
28.12.13,15:32
Keď vyrastieš z puberty, potom možno pochopíš.
lujza.j
28.12.13,16:00
srska
28.12.13,16:19
erik555
28.12.13,16:20
akoze ja? tak tu mam uz stvrtstorocie zasebou ;) Navyse nechapem temy, kde mi chyba nejaka otazka! Citam, iba nejake konstatovanie!
evuš
28.12.13,16:33
No už si ma Juraj nasral :-)

No, srandujem s Jurkom...treba navštíviť lekára a nie asi net...
buchač
28.12.13,16:44
Ohľadom zdravia nezvyknem srandovať . pokiaľ zadávateľ ( podľa jasných znakov ) tak nečiní ...
Potom si dotyčného vychutnám ... kľudne aj sadlo - maslo ...:D :D :D
evuš
28.12.13,16:50
To bolo kvoli vcerajsej noci s Luj :-)
marjankaj
28.12.13,17:10
Veď už bol u urológa a nič nezistil. Čo má ísť k psychológovi?
kopretinka
28.12.13,17:21
šak na svete neni len jeden urológ....
Rudolf Palčik
28.12.13,17:25
som pocítil
Rudolf Palčik
28.12.13,17:26
asi
marjankaj
28.12.13,18:02
kopretinka, to je jasné. Treba skúsiť iných, keď ten jeho urológ to nevie. A aj na nete sa dá nájsť kopec informácií. Prečo by sa nemohol informovať aj tu na porade. Keď už Richard tu chce poriadnu databázu.
lujza.j
28.12.13,18:29
link ktorý som pridala...je tam aj kontakt...síce v ČR..treba skúsiť aj v cudzine...ak tu nevedia!