felix1
28.12.13,22:06
ivka70
28.12.13,21:11
Iné
Sledovať
VAS NAZOR ( bez FOBII a RASIZMU ) NA REALNE +aj- ,,MULTIKLTI,, nasledky v EU priestore po roku 1495 a v SR po roku 1989 a moznosti (-) vplyvu na nas priestor?

Mas na mysli EU priestor 3 roky potom ako Kolumbus objavil Ameriku ?? :D
felix1
28.12.13,21:33
Kolumbus ??? Amerika a rok 1945/1989???
Ak som nespravne zadal clanok ktory ma ,,nastartoval,, tak to opakujem:

http://www.sme.sk/c/7051171/moslim-slovaci-sa-nas-boja-lebo-nas-nepoznaju-vinni-su-aj-novinari.html
/
ivka70 je to naozaj na zamyslene :) / :( resp neviem co je spravne
ivka70
28.12.13,22:37
Kolumbus ??? Amerika a rok 1945/1989???
Ak som nespravne zadal clanok ktory ma ,,nastartoval,, tak to opakujem:

http://www.sme.sk/c/7051171/moslim-slovaci-sa-nas-boja-lebo-nas-nepoznaju-vinni-su-aj-novinari.html
/
ivka70 je to naozaj na zamyslene :) / :( resp neviem co je spravne


Prave preto som cely nazov tvojej temy skopirovala ...kym si to neopravil, bol tam rok 1495 .... :)
a co je na zamyslenie? precitat si ten clanok?
a chces tahat rozumy s inych, hoci svoj nazor nedas ..a este provokujes priamo v nazve ...bez fobii a rasizmu ..... kym rozumne nezadas, o com chces vlastne debatovat ... tak zaujem debatujucich nevzbudis
felix1
28.12.13,23:03
Prave preto ze som to zadal ako som to zadal. Nemam ziadne fobie a zatial len minimum osobnych negativ. skusenosti, oto ale vac obav !!! Precestoval som dobru cast sveta a viem ze ,, pri pive/caji /vine,, sa toho dozvies ovela viac o realnom zivote s rovnakou osobou ako pri oficialnom obchodnom jednani ...
buchač
29.12.13,06:04
Kolumbus ??? Amerika a rok 1945/1989???
Ak som nespravne zadal clanok ktory ma ,,nastartoval,, tak to opakujem:

http://www.sme.sk/c/7051171/moslim-slovaci-sa-nas-boja-lebo-nas-nepoznaju-vinni-su-aj-novinari.html
/
ivka70 je to naozaj na zamyslene :) / :( resp neviem co je spravne


Prave preto som cely nazov tvojej temy skopirovala ...kym si to neopravil, bol tam rok 1495 .... :)
a co je na zamyslenie? precitat si ten clanok?
a chces tahat rozumy s inych, hoci svoj nazor nedas ..a este provokujes priamo v nazve ...bez fobii a rasizmu ..... kym rozumne nezadas, o com chces vlastne debatovat ... tak zaujem debatujucich nevzbudis

Ivka , nuž ja som článok prebehol ...potom sa aj zamyslel ...
Ale je tam toľko nezrovnalostí , nepresností ....až bieda .

Felix chce debatovať ???
Nuž poviem írečito ... debata o hovne ...
Nuž poviem aj bez tej fóbie a rasizmu ...na Slovensku je potrebné najprv venovať sa cigánskej ( nie rómskej ) otázke a nie k moslimom smerovať pozornosť ( širšší kontext ).


Moslim: Slováci sa nás boja, lebo nás nepoznajú. Vinní sú aj novinári
Názov článku je provokačný , pravdou ale je , že novinári sú hyeny .....
Azim Farhadi - Vyštudoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, je slobodný, bezdetný, žije v Bratislave.
...aj Azim - novinár - žurnalista trieska , ako jemu pasuje ...
Takže ???
buchač
29.12.13,06:10
Prave preto ze som to zadal ako som to zadal. Nemam ziadne fobie a zatial len minimum osobnych negativ. skusenosti, oto ale vac obav !!! Precestoval som dobru cast sveta a viem ze ,, pri pive/caji /vine,, sa toho dozvies ovela viac o realnom zivote s rovnakou osobou ako pri oficialnom obchodnom jednani ...
Vieš , ako sa hovorí takýmto , čo sa chvália , že precestoval celý svet ?
...že si pred dotyčným pes radšej na zadok sadne .
To preto , aby dotyčný sa nevopchal do jeho onej ....;)


Otázka znie , ako si s tým cestovaním po Slovensku ...koľko pív / čaju / vína / poldecákov si vypil a pokecal si o tom reálnom živote doma , v tých hladových dolinách ...
Keď toto cestovanie budeš mať za sebou , potom sa môžeme o moslimoch baviť....
hubatá
29.12.13,06:50
Takže keby sme pri vodnej fajke poklebetili s radovými moslimami zistili by sme, že aj oni majú také isté problémy ako my: existenčné a s**ú na nejakých Slovákov a ich problémy. Rozbroje, nenávisť a rasovú neznášanlivosť vyrábajú umelo vždy politici a novinári napíšu to čo im šéf prikáže či je to moslim, aziat alebo beloch.
kopretinka
29.12.13,07:44
Ja len komentár k jeho výrokom.:
citujem:"Používa sa výčitka, že v Saudskej Arábii ženy nesmú šoférovať. Keď som sa o tom bavil s jedným tamojším šejkom, povedal, že o to má záujem len pár feministiek, tie ostatné majú vlastného šoféra. Vyjadril pochybnosť, či by európske ženy jazdili, keby si každá mohla dovoliť šoféra."
to je dobrá hovadina,veď keď im chlapi nedovolia šoférovať,tak im tú prepravu musia zabezpečiť inak.A vôbec nejde o to,že ona na to má,tak nebude predsa šoférovať sama.Ide o to,že jej nedovolia si ten šoferák urobiť a nedovolia jej vybrať si,či bude sama šoférovať alebo ju odvezie šofér.On tam spomína len ženy šejkov,akoby tam iné ženy ani nežili....


citujem: "pitie nám poskytol tak, že zobral diaľkové ovládanie a z chladničky sa vysunula umelá ruka s kolou. Smial sa, že my na Slovensku to nepoznáme a že ak sa chceme napiť, musíme sa postaviť a ísť ku chladničke. S tým pokrokom je to teda relatívne."
boha jeho,to je len pokrok,takáto chujovina.
alaya1
29.12.13,08:08
Podla mna, clanok - rozhovor na objednavku, len som prebehla, vobec ma nezaujal. Kazdy narod ma svoje storocne tradicie, ked si ich uplatnuju a vyhovuju v oblasti kde ziju, tak to akceptujem, je to ich vec, ako aj oni akceptuju nase zvyky, nakolko ma nikto z nich este neprinutil napr. spravat sa a obliekat sa ako ich zeny. A bojove konflikty? Vec politikov, nie poradakov. A ta umela ruka a napoj...dobre som sa zasmiala, len aby toto mi v zivote chybalo a budem happy. :)

P.S. Slovaci sa boja Moslimov? Nepozorovala som to este a to nebyvam na samote. Skor sa bojim toho, kedy na mna vyskoci z kontajnera cierna vsivava hlava ciganskeho dietata a vytrhne mi z ruky sacok s odpadkami,.
arizona
29.12.13,08:15
mimotemy
21. Nevykrikujem - za vykrikovanie sa často považuje písanie veľkým písmom či iné zvýrazňovanie textu. Zvýrazňovanie a formátovanie textu sa používa len ak ide o zdôraznenie odborných informácií, nie vo voľnej diskusii, alebo pri zviditeľňovaní svojich názorov.
http://www.porada.sk/t215899-etiketa-porady-ktore-casti-upravit-vyhodit-doplnit.html
ivka70
30.12.13,13:40