TRULY
29.12.13,14:23
Chcel by som sa spýtať, či mi viete poradiť, kde mám nahlásiť osobu, ktorá nelegálne obchoduje cez Bazos a Mimibazar s voňavkami a zároven pri predaji píše že predáva original vonavku, ktorú dostala a pritom sa vám neskôr vysmeje, či ste čakal original? Su to napodobneniny z UA ale to zistite až doma. Podviedla niekolko ludi a nevratila peniaze skoro nikomu...

Je vrcholne drza, mobily su vypnute a má niekolko zablokovaných kont na mimibazar a bazosi z dovodu podvodu a predaja falosných značiek. Podarilo sa mi zistiť jej učty, tel.čisla, emaily, kde býva, jej meno proste všetko viem o nej a viem to aj doložiť dôkazmi.
Počítam že moju zásielku na dobierku nepreberie, preto sa rovno pýtam, kde mám takuto drzu a podvodnícku osobu nahlásiť aby dostala čo si zaslúži.
Na SOIke mi povedali, že sa to dá aj tam, ale vraj by bol lepší živnostneský urad?
Je aj nejaký zástupca značky GUCCI na slovensku? resp. nejaka organizacia chrániaca značky? vdaka
kopretinka
29.12.13,13:26
pochybujem,že má živnosť,tak na živnostenský úrad nahlásiť za nedovolené podnikanie.
Čo sa týka značkových vecí,tak záťahy na falšovaný tovar robievajú colníci,ale neviem,ako by to robili na bazoši...
TRULY
29.12.13,13:31
No minimálne tak, že to ona robí už od roku 2008 čo jej zistia z čisiel učtu ktore im dam v SLSP a Unicredite a emaily, kde garantuje orginálnosť a možný vačší odber + určite na hraničnom prechode v Ubľi maju záznam o jej prechode. Okradla už toľko ludi že to nieje možne. Navyše sa tváry že je vydata a má deti a jej telefon dvíha kadekto
lujza.j
29.12.13,19:02
tak chod na políciu...ak ste viacerí rovno daj podnet na prokuratúru...
inak sa čuduje, že sa niekto ulakomí ta takýto tovar...to má aké ceny?:eek:
buchač
29.12.13,20:08
Budem trochu tvrdší ...

TRULY , ozaj príhodný nick pre takého jedinca , ktorý na Bazoši kupuje voňavky ...
Že originál ???....
Nuž takéhoto jedinca je skôr zahodno pomenovať TRUĽO ...
alaya1
29.12.13,20:12
original predavaju aj na parkovisku pred hypertescom :)
lorelei
30.12.13,00:15
Už som riešila a vyriešila podobný podvod na mmb. Ak máš na u všetky údaje, vytlačiť maily, spiš všetko a predložiť to polícii. Minimálne si ju predvolaju, a mne sa takto vrátilo 45 eur. Držím palce.
TRULY
30.12.13,18:17
Si normalny? X veci som tam kupil a predtym som uz kupil original dva kusy. Ked ti niekto garantuje ze je to orginal a bla bla.. Uz som kupil ake aj v obchode tak neviem na co sa tu hras tetaz... Muderec
TRULY
30.12.13,18:18
ak by stala 5 eur tak by mi doslo nie?
lujza.j
30.12.13,18:22
ved sú overené internetové obchody....je tu kopec tém ako sa tam podvádza...
TRULY
30.12.13,21:32
uz to mam poriesene. Zaujimal ma vas nazor a rada
lujza.j
30.12.13,21:36
vieš to je taká taktika predaja najprv nalákam zákazníka ... že dôvera a potom ho obabrem....
TRULY
31.12.13,14:27
necham ju to vyzrat to si pis
lujza.j
31.12.13,14:38
držím palec:) ja všetko čo potrebujem tu: parfums.sk