Laura1
23.03.06,20:26
Ahojte, prosím pomôžte mi, chcem si vytlačiť Výkaz o príjmoch a výdavkoch v JÚ. Doteraz mi to šlo pekne vo všetkych účt. jednotkách a zrazu pri jednej firme mám iba prvú stranu a celá druhá strana je prázdna. Ja viem, dá sa to odpísať z peňažného denníka, ale neviem, aký je dôvod, čo mám zle nastavené pri tej firme, všetko som nahadzovala rovnako.

Ďakujem

účtujem v POHODE
Zita5
23.03.06,19:27
Ahojte, prosím pomôžte mi, chcem si vytlačiť Výkaz o príjmoch a výdavkoch v JÚ. Doteraz mi to šlo pekne vo všetkych účt. jednotkách a zrazu pri jednej firme mám iba prvú stranu a celá druhá strana je prázdna. Ja viem, dá sa to odpísať z účtovného denníka, ale neviem, aký je dôvod, čo mám zle nastavené pri tej firme, všetko som nahadzovala rovnako.

Ďakujem


V ako SW pracuješ ?
Laura1
23.03.06,19:30
Práve som dopísala, že v Pohode, aj keď som zadala tému v Pohode.
Zita5
23.03.06,19:30
Až teraz som si všimla , že je to POHODA , tak sorry , já ALFA .
Janka6685
27.03.06,15:18
Do výkazu o príjmoch a výdavkoch do kolónky mzdy píšem hrubé mzdy a do kolónky platby do fondov píšem čo?
Zita5
27.03.06,15:20
Do výkazu o príjmoch a výdavkoch do kolónky mzdy píšem hrubé mzdy a do kolónky platby do fondov píšem čo?

Do kolonky mzda uvádzaš - mzdy zamestnancom plus odvody do fondov zamestnanec plus daň z príjmu zo mzdy

Do kolonky platby do fondov - odvody SZČO + odvody zamestnávateľa za zamestnancov .
Janka6685
28.03.06,10:35
Do kolonky mzda uvádzaš - mzdy zamestnancom plus odvody do fondov zamestnanec plus daň z príjmu zo mzdy

Do kolonky platby do fondov - odvody SZČO + odvody zamestnávateľa za zamestnancov .

Ďakujem:) .
Janka6685
28.03.06,10:45
Príjmy uvádzam aj ovpl. ZD aj neovpl. ZD alebo len ovpl.?
Zita5
28.03.06,10:46
Príjmy uvádzam aj ovpl. ZD aj neovpl. ZD alebo len ovpl.?

Jani len ovplyvňujúce ZD .
Janka6685
28.03.06,10:49
Jani len ovplyvňujúce ZD .

Ďakujem:) .
Hanah
30.03.06,05:23
Ahojte, prosím pomôžte mi, chcem si vytlačiť Výkaz o príjmoch a výdavkoch v JÚ. Doteraz mi to šlo pekne vo všetkych účt. jednotkách a zrazu pri jednej firme mám iba prvú stranu a celá druhá strana je prázdna. Ja viem, dá sa to odpísať z peňažného denníka, ale neviem, aký je dôvod, čo mám zle nastavené pri tej firme, všetko som nahadzovala rovnako.

Ďakujem

účtujem v POHODE

Stačí ak si v Globálnom nastavení/Dane zadefinuješ Hl. príjem, napr. §6 Živnosť.
Výkazy Ti potom bude vypĺňať.
Hana