Zuzkavranka
01.01.14,09:38
Sme rodina s troma detmi a radi by sme cestovat do Bulharska, pricom by sme chceli byt ubytovani v hoteli na urovni s kvalitnou stravou aj pre deti. Chceme, aby hotel mal svoju cast plaze, ktoru udrziava a malo by to byt all inclusive. Citala som vela negativ aj na viac hviezdickove hotely, preto ak niekto viete o skutocne kvalitnom hoteli s kvalitnymi sluzbami, prosim poradte. Dakujem
ivka70
01.01.14,09:47
Bulharsko skor vsetci beru ako lacnu alternativu pobytu pri mori, asi by som nemala velke ocakavania prave na tuto krajinu.
Skor pri all inclusive by som uvazovala o inej krajine ....
Preco prave Bulharsko? Co od tej dovolenky ocakavate (okrem kvalitnej stravy, sluzieb a vlastnej hotelovej plaze)?
alaya1
01.01.14,10:17
Kvalitu za rozumnu cenu hladaj napr. v Grecku, Blharsko ta sklame, ttam by som na luxus nestavila.
Indeed
01.01.14,10:34
Kitten ? Slnečne pobrežie ??

Každému vyhovuje niečo iné, niekto vyhĺadáva ruch a nočný život a lá Ibiza
Niekomu stačí kľudne prostredie bez ruchu
v tom druhom pripade odporúčam osamotené hotely na pobreží Čierneho mora od Burgasu smerom dole, Primorsku sa treba vyhnuť.

boli sme v Bulharsku 2x ale po skusenostiach na Jadrane sme si povedali,že Bulharsko už len 1x a to pozrieť si Varnu , ale určite niekedy koncom augusta,ked väčšina rekreantov odcestuje domov.
Indeed
01.01.14,10:36
Ale strava a pivo su určite NAJlacnejšie v Bulharsku

škembe čorba,kavarma, tza-tza , hranolky XXL a šumensko pivo, GO !
alaya1
01.01.14,10:42
Hlada luxus , all inclusive, nie lacne pivo.
Indeed
01.01.14,10:42
nerýp !
Peggynka
01.01.14,11:00
http://hotel.invia.sk/bulharsko/pomorie/sunset-resort/tour-785649/?id=48684527
Je to z Prahy,ale určite si nájdeš aj iné možnosti.Pozri si fotogalériu a čítaj recenzie.
Slnečné pobrežie:
http://hotel.invia.sk/bulharsko/slnecne-pobrezie/longoza/tour-734700/?id=51577295
bubkoch
01.01.14,21:00
bulharsko a all inclusive ? naco ?
neviem co si predstavujes pod "kvalitnou stravou" ale ver tomu ze kdekolvek v miestnej restauracii nejakeho "domorodca" sa najes kvalitnejsie a chutnejsie ako v ktoromkolvek 5* hoteli ... a neporovnatelne lacnejsie ...
all inclusiv v bulharsku je nezmysel, ked uz tak maximalne s ranajkami
Peggynka
02.01.14,06:49
My sme v tom čase mali plnú penziu,ale skončilo to pri obľúbených budkách na pláži (pile,palacinky atď),takže sme ani nechodili na obedy.Dopoludnia na pláži,v najväčších horúčavách v tieni parku na autíčkach a rôznych atrakciách,deti mali obľúbené jedlá,ja som vyžila na šopskom šaláte.Zásadne nechceli ich zákusky (sú veľmi sladké).Určite sa dá vybrať a v tej horúčave nepotrebujú veľa jesť a hlavne niečo ľahké (zelenina a ovocie).
mareko
02.01.14,12:27
Napríklad tu: http://hechter.rtrk.sk/?scid=51296&kw=8919570&pub_cr_id=31156434137 máš tu súkromnú pláž, AI služby a Hechter je overená dobrá cestovka.
Nájdeš tam aj iné luxusné: http://hechter.rtrk.sk/?scid=51296&kw=8919570&pub_cr_id=31156434137
pivko
06.01.14,17:40
V Bulharsku luxus???? kde žiješ a tak isto zabudni na Grecko. Keď luxus za primeranú cenu tak Turecko.
Zuzkavranka
08.01.14,20:03
ahoj, Bulharsko je relativne blizko a je tam pieskova plaz a prijemne more (pozvolny vstup, nie prilis slane ). Nam ide hlavne o deti, aby sa na plazi vyhrali. Su este male. Boli sme v Turecku, vsetko super, ale plaz a more pre deti nevyhovujuce.
alaya1
08.01.14,21:00
Zuzka, chod radsej na Zakyntos, Rodos, alebo grecku Olymp. rivieru, neda sa to s Bulharskom porovnat a plaze su tam velmi vhodne pre deti, more teple a velmi plytke.
Grecko by som uprednostnila ucite, let je rovnako dlhy.
Zuzkavranka
09.01.14,07:27
dakujem, pozriem sa na to
luja5
09.01.14,09:10
Ak vadí aj vyššia slanosť mora, neviem, či v Grécku je nejako podstatne nižšia, ako v Turecku. Skôr si myslím, že ani nie. Čierne more má naozaj nižšiu slanosť a o dosť (možno aj dvojnásobne) v porovnaní s morom či už v Turecku, alebo v Grécku. Ak by nebol problém v slanosti mora, ja by som sa pozrela po iných dovolenkových oblastiach-hoteloch-plážach Turecka, než kde ste boli. Možno ste mali len smolu pri výbere. Zo skúseností viem, že to mohlo byť tak, ako píšeš.V Turecku sú však aj pieskové pláže s pozvoľným bezproblémovým vstupom do mora, bez skál či kameňov v mori, s hrajúcimi sa malými deťmi na brehu mora bez problémov... Aj my sme ostatné roky vyhľadávali pre dovolenku v Turecku kvalitné hotely len s takými plážami, aj keď z iného dôvodu - starší človek s pohybovými problémami (v našom prípade) je pri mori a vstupe do mora na tom podobne, ako malé dieťa.