duko0000
01.01.14,10:44
Ma napadlo pozriet na nete či niečo nahodou nedlhujem .Viem že nie ale aj tak som si dal hladat do dlžnik .sk a tam našlo moje meno a adresu ale neviem nič podrobnejšie komu som čo dlžný.živnostnik som bol 1 rok a riadne som ju ukončil a nechapem prečo figuruje moje meno na internete v dlžnokoch .Mate s tým niekto skusenost?
pepsikova
01.01.14,09:51
..myslíš tu?:http://dlznik.zoznam.sk/

..no, tak tam sú dáke sekcie, kde ťa muselo "vyhodiť"...a ak nie si dlžný, muž, možno si bol kedysi a niekto nevymazal..
kopretinka
01.01.14,09:55
to je zoznam firiem,nie všetci tam sú dlžníci.....veď hoď tam svoje meno,že či aj nájde....ak áno,tak potom tam bude uvedené aj komu a koľko.
Inak môžeš napísať,aby ťa odtiaľ vyradili,ak nie si dlžník
edit:
tak som tam kukla bližšie a nechápem,prečo sa to volá dlžník:

zoznam živnostníkov na doméne Dlžník.sk zobrazuje údaje z verejne dostupných zdrojov, ktoré poskytuje Živnostenský register SR, a neobsahuje informácie o finančnej situácii zverejnených živnostníkov.
duko0000
01.01.14,09:56
Hej tam. A da sa tam aj pozriet niečo bližšie lebo ja tam klikam všade a nič konkretnejšie komu by som mal byt dlžný tam nieje
misoft
01.01.14,21:37
Pohar
02.01.14,04:41
klikni na svoje meno a ono sa to zobrazí
raynita
02.01.14,12:41
Aj manžel bol na dlžníkovi.sk, stará záležitosť, zriadenie aj výmaz záložného práva tam bolo uvedené. Požiadali sme o úplný výmaz zápisu, obratom vyhoveli a vymazali