Enie
02.01.14,11:33
Ahojte chcem si len upresniť jednu vec. Keď mám faktúru za služby zo Srbska, dodanie je na Slovensku, účtujem DPH ako samozdanenie? Alebo musím odviesť DPH? Na ktorý riadok v DPH priznaní to dávam? Ďakujem
a_je_to
05.01.14,14:22
Áno, musíš uplatniť samozdanenie podľa § 69/3 a máš právo na uplatnenie odpočtu zo samozdanenia. Teda základ z fa do r. 11, DPH do r. 12 a odpočet podľa § 49/2/b do r. 21.
Enie
05.01.14,17:36
myslela som si, ale niekedy sa v jasných veciach človek tak zamotá... :) ďakujem krásne