pls help
02.01.14,13:35
Dobry den,

pred troma dnami som kupil vodovodnu bateriu. Problem bol v tom, ze bateria pretekala (voda tiekla zaroven zo sprchy aj z druheho otvoru), bateriu som bol zreklamovat a vymenili mi ju za novu- ta ma ten isty problem.

Chcem sa spytat, cim to moze byt este sposobene. Nemoze to byt tym, ze som nevymenil tie kolienka a mozno, je tam vacsi tlak vody?

Alebo je to zas vada baterie?

Dakujem
Ice dive
02.01.14,12:43
a pôvodná batéria fungovala dobre? resp. nepretekala... podľa mňa keď ti zreklamovali bez debaty prvú batériu tak myslím, že vedia o výrobnej chybe danej série... skús to zreklamovať znova a vybrať si batériu od iného výrobcu...
pls help
02.01.14,12:47
Stara bateria fungovala bez problemov a diky za radu, pojdem to skusit este raz.
tictac7
02.01.14,12:56
...a tesnenia si tam dal?
pls help
02.01.14,12:59
Tesnenia som tam dal, teda na privod vody. Este nejake ine sa davaju?
mafo2253
03.01.14,10:00
chyba je jednoznacne v baterii,alebo zle prepnuta funkcia baterie,teda sprcha a normalny vyvod,reklamuj!!! len pre porovnanie : kupoval som set tp box a funkcny bol az tretí...
erik555
03.01.14,10:05
to je co za bateriu s prepinacom na sprchu, ze ti to prepusta naraz z obidvoch otvorov? Mas ten prepinac spravne zatlaceny?
peterkos2
03.01.14,11:02
Mám takú batériu namontovanú cca 14 rokov.Keď pustím vodu,tečie do vane a väčšinou aj do sprchovej hlavice-možno aj preto,že je stará.Keď ale trochu zatlačím na prepínač dolu,tečie len do vane,keď potiahnem hore,tečie do sprchy.Tvoj problém by skôr mohol byť s nízkym tlakom vody,ktorý nepodrží prepínač v hornej polohe alebo vadný kus
erik555
03.01.14,11:50
Tvoj problém by skôr mohol byť s nízkym tlakom vody,ktorý nepodrží prepínač v hornej polohe alebo vadný kus
Su aj take krizove prepinace, ze povytiahnutim a pootocenim doprava sa zachytia a tym padom nepotrebujes mat pustenu vodu kvoli tlaku pri sprchovani. Takto si uz tlak vody do sprchy regulujes ako len chces. Co viem, tak tento by mala byt taky http://www.sagittarius.cz/cz/prepinac-rezimu-pro-vanovou-baterii-pro-bj-zora