TheSteven
02.01.14,14:53
Ahoj, mam problem, freezol mi PC keď som len tak "surfoval" po nete, tak som ho manualne vypol, (stavalo sa mi to už viac krat nebolo to prvý krat) tak teda vypnem, zapnem a zrazu "windows loading files" potom starting windows tak som dufal že to už bude ok ale potom ma to hodilo do system restore , konkretne eRecovery manager pre Acer, skušal som všeličo, debug mode, safe mode, boot logging, last known good config. ale stále aj keď dam safe mode, on sa sice zapne a načitava tie veci , ale on ten program sa zasa zapne no v Safe mode, ja v podstate nemôžem nič robiť, a ani neviem čo by som mal robiť, je tu nejaka možnosť obisť to bez toho aby som musel preinštalovať Win ? skušal som aj BIOS ale tam asi nič take nieje. díky (y)
misoft
02.01.14,16:49
System restore - obnova systému - a eRecovery - chce to asi opraviť systém - niektoré časti OS sú "chybné". Spustiť Recovery - v ponuke by malo byť Repair (Opraviť) - z Recovery sa akože začne inštalácia, ale bude opravovať len poškodené súbory OS. Dát by sa to nemalo dotknúť.