Anču
24.03.06,05:15
Robím dodatočný súhrnný výkaz DPH.Opravila som si hodnoty pri číslach IČ DPH, ale konečná suma sa nezmenila. Mám na prvej strane výkazu do celkovej hodnoty znovu napísať tú čiastku čo bola na pôvodnom a tiež počet strán z pôvodného, alebo do celkovej sumy nepíšem nič a počet strán dodatočného. Dakujem.
dada111
24.03.06,06:23
Dodatočný súhrný výkaz nahrádza poriadny výkaz a tým pádom tam všetko uvádzaš tak ako má byť. Správne. :)
Niafa
20.07.06,11:55
Chcem sa spýtať, neviete, či daňový úrad vyrubí nejakú pokutu za dodatočný súhrnný výkaz? Ďakujem.
apo
22.07.06,15:34
Chcem sa spýtať, neviete, či daňový úrad vyrubí nejakú pokutu za dodatočný súhrnný výkaz? Ďakujem.

Podával som dodatočný súhrnný výkaz a bolo gto bez akýchkoľvek následkov.

apo
natalycom
26.06.07,14:31
Dodatočný súhrný výkaz nahrádza poriadny výkaz a tým pádom tam všetko uvádzaš tak ako má byť. Správne. :)

súhrnný výkaz nenahrádza pôvodný. Opravujú sa len chybne uvedené údaje prípadne chýbajúce.
Gabhus
26.01.13,05:34
Ja viem, že sme urobili chybu pri podaní SV za 4. štvrťrok 2012 a to takú, že v kolónke obdobie sme uviedli 4. štvrťrok 2013. Akosi sme si nevšimli a nevšimla si to ani pani, ktorá na DÚ preberala krycí list. Aj elektronická podateľna ho prijala. Máme podať dodatočný SV v ktorom uvedieme správne obdobie, alebo netreba. Ak podáme bude za toto pokuta? Nič iné sa nemení... Prosím o radu, ďakujem:)
kuravesele
26.01.13,06:51
Ja viem, že sme urobili chybu pri podaní SV za 4. štvrťrok 2012 a to takú, že v kolónke obdobie sme uviedli 4. štvrťrok 2013. Akosi sme si nevšimli a nevšimla si to ani pani, ktorá na DÚ preberala krycí list. Aj elektronická podateľna ho prijala. Máme podať dodatočný SV v ktorom uvedieme správne obdobie, alebo netreba. Ak podáme bude za toto pokuta? Nič iné sa nemení... Prosím o radu, ďakujem:)

Mne sa toto bolo tiež stalo, ale ja som si to všimla a hneď som volala na DU tam si to pani opravila v PC a ja som to korektorom zatrela a prepísala správne obdobie.
Gabhus
26.01.13,16:28
Ďakujem