amforka7171
03.01.14,13:49
Dobry den, v novinach bol uvedeny nepravdivy clanok na moju adresu, kde som bola ohovorena a nemala som ani priestor na vyjadrenie.Viem preukazat presny opak toho co sa pise v novinach.Chcem zalovat noviny a ziadat ospravedlnenie a financne odskodnenie. Ako mam spravne postupovat?

Nevymazavaj zadanie temy, aj tak ho vratime spat !!!
Chobot
03.01.14,14:53
Keďže nepoznáme všetky okolnosti a podrobnosti (bol ten článok konkrétny - uvádzali konkrétne tvoje meno? či išlo o meno podnikateľského subjektu? poškodilo to nejako tvoje spoločenské uplatnenie? Skutočne ti nedali priestor na vyjadrenie?...), taj jedinou radou je najprv kontaktovať vydavateľa či autora článku a žiadať nápravu. Odškodné ti asi dobrovoľne nevyplatia, ale na opravu článku by mohli pristúpiť.
PetKov
03.01.14,15:07
Ako prvé sa poraď s právnikom. Médiá neradi púšťajú perie, na 99 percent sa o prachy budeš musieť súdiť. Pokiaľ sa nevoláš Harabin, tak na nejaké astronomické odškodnenie si radšej nechaj zájsť chuť.
LukyKs
03.01.14,15:27
Ako by sa žena mohla volať Harabín :D
draik
03.01.14,17:49
Prečítať si tlačový zákon a neprešvihnúť 30dňovú lehotu napr. na podanie žiadosti o opravu resp. žalobu podľa tohto zákona.
jslancik
04.01.14,06:12
Ďalší vymazávač? Neboj, admin si tvoju otázku nájde a vráti ju sem naspäť.
amforka7171
04.01.14,13:07
Dakujem za pomoc tym co mi prispeli, vymazala som to len pre vlastnu ochranu,nevies co je vo veci tak nesud, musel by si to prezit na vlastnej kozi, tu sikanu,bossing,ohovaranie,znevazovanie celej rodiny jedinym clovekom. Ospravedlnujem sa za to a este raz vsekym dakujem. Az bude vysledok dam to sem
Chobot
04.01.14,16:41
Toto sa na porade nerobí, že po obdržaní rady zmažeš otázku či príspevok. Keď chceš súkromnie, tak si nájdi právnika a s tým sa raď. A nie že budeš z poradákov robiť hlupákov, ktorých len zneužiješ.

Za to mazanie som ťa "odmenil" vyhodením z porady.