jvaculka
04.01.14,09:36
Potreboval by som radu kdo ma skusenosti s aleo vera mam babku ktora ma problem s nohou ktora jej pred vianocmy zciernala, rodicia jej pozreli na nohu a visal jej necht na palci (nohe) tak jej to otec odstrihol zarovno koze aby jej neublizil nejako moc tak nezasahoval uplne, odstrihnuti nechtu sa jej po par dnoch zacala noha scernavat a takto to do teraz je noha bola uplne cierna ako dialkove na tv po pouzivany kaktusu aleo vera sa jej trosku noha zacala zlepsovat (je videt na fotografii ta biela ciast) preto vas chcem poziadat ak ma niekdo skusenosti s liecbou takehoto problemu bol by som rad keby mohol my pomoct ako to viliecit. Doktory nam iba radia odrezat nohu ale babka ma 90rokov a mi to nechceme dat co ked sa ta noha da viliecit. Dakujem za skore odpovede na jvaculka@azet.sk
buchač
04.01.14,09:03
Hm ......" pekný pohľad " ....

Ale ako sa správne vyjadriť , aby si sa neurazila ?
Ide mi o to , že jeden odstrihnutý necht by nespôsobil takú škodu - až takéhoto rozsahu .

Ten záber na články prstov svedčia o pokročilej gangréne , kde už len skalpel pomôže a nie nejaké krémiky - tie poprípade až neskôr .

Ak mi neveríš , pozri si nasledujúce obrázky . Ono je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť .

https://www.google.sk/search?q=gangr%C3%A9na&client=opera&hs=iIk&rls=cs&channel=suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=cNvHUs-tOIXItQa1x4CAAQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1332&bih=621
Xanti
04.01.14,09:08
No počúvnuť lekárov postupujúca gangréna ak sa včas neodstráni končatina tak babka umrie a nebude to pekná smrť lebo bude umierať v bolestiach na otravu krvi. :(