realcf
04.01.14,12:21
Dobrý deň prajem, v predchádzajúcej otázke som sa dozvedel, že 2 hlavné pracovné pomery mať môžem, je tu ale ešte väčší problém, ako je to s danou a odvodmi?

Môj prípad:

Z bývalého zamestnania ma k 31.12. neuvoľnili (čo som sa dozvedal dňa 30.12.) a uvoľnia ma najskôr k 1.2.2014. (hoci sme sa ústne dohodli, že ma uvoľnia). K novému zamestnávateľovi som nastúpil 2.1.

Ako som zistil, 2 TPP súčasne mať môžem, no je to ale s platením dane a odvodov do SP, ZP a kto vie, kde vsade? Je to vobec legalne?


Vďaka za Vaše odpovede.
timejka200
04.01.14,11:38
ty môžeš mať dve pracovné pomery to nie je problém. Problém je len ten ako to zosúladíš ešte ten jeden mesiac u bývalého zamestnávateľa. Treba sa s ním dohodnúť. Odvody musí za teba platiť už aj nový zamestnávateľ a pokiľa trvá pracovný pomer aj ten bývalý ešte musí platiť odvody.
realcf
04.01.14,11:41
so zosuladenim by problem nebol, skor mi ide o to, ci je neplati nejaka zasada dvojiteho platenia dani a odvodov alebo take cosi..aby ma potom socialka nenahanala..
timejka200
04.01.14,11:41
timejka200
04.01.14,11:45
nie musia ti normálne platiť odvody ...klasicky jedna firma zvlásť a druhá firma zvlásť keďže sa jedná o dvôch rôznych zamesnátvateľov.
ivka70
04.01.14,11:46
Odvody plati kazdy zamestnavatel z prijmu u neho, rovnako dane.
Platria to v sulade so zakonom, SP a ZP dostanu len viac platieb za teba, ale dostat ich musia.
Jedine, co si musis ustriehnut ty je, ze si nezdanitelne minimum uplatnis len u jedneho zamestnavatela, na ten je totiz narok len 1x v mesiaci.
realcf
04.01.14,11:57
cize nebude tam potom ziadny problem s tym, ze som u dvoch a dvaja za mna zaplatia..na to nezdanitelne minimum je nejake tlacivo, ci to len staci nahlasit jednemu zo zamestnavatelov a on sa uz postara?
realcf
04.01.14,11:58
vdaka pekne..v podstate podobna situacia iba s tym, ze ja som nastupil..bo nechcel som presne uvedene komplikacie..tak snad bude vsetko v poriadku..
veronikasad
04.01.14,12:09
Ano, je na to tlačivo Vyhlásenie k zdaňovaniu príjmov. U nového zamestnávatela ho nepodpisuj pri vzniku prac.pomeru, ale aaž po skončení prac.pomeru u súčasného zamestnávatela. V novej firme budeš mať celý príjem zdanený.
Katy a R
04.01.14,12:10
Pokiaľ si len zamestnanec - tak nemusíš robiť DP - jedine teraz požiadaj starého zamestnávateľa (podpíšeš uňho tlačivo ako každý rok) o ročné zučtovanie dane za rok 2013.
A na budúci rok požiadaš o to isté už nového zamestnávateľa - zo starého zamestnania ti pošlú potvrdenie za rok 2014 - to tiež doložíš v učtátni ;)
Ak nepožiadaš - spravíš si potom sám DP typ A.

- a nemusíš sa báť, že dane budeš platiť "dvojito" - pretože tie sa platia z každého zdaniteľného príjmu. a pre odvody je strop - ako už veronika písala (môžeš požiadať o vrátenie preplatku - ak ???)
veronikasad
04.01.14,12:11
Sociálka ťa naháňať nebude, skôr ju budeš naháňať ty, ak máš veľmi vysoký príjem a u oboch zamestnávatelov presiahne 4025€ mesačne. Vtedy môžeš požiadať o vrátenie preplatku poistného. Zmluva o zamedzení dvojitého zdanenia platí pri zdaňovaní príjmov zo zahraničia, nie pri súbežnom prac.pomere na Slovensku.
realcf
04.01.14,12:13
:( problemom je, ze pri podpise prac. zmluvy k novemu zamestnavatelovi som to tlacivo podpisal..teda este skor, ako som sa dozvedel, ze mi nepodpisu vypoved k 31.12. :/
veronikasad
04.01.14,12:14
Tak choď za mzdárkou a podpíš vo vyhlásení zmenu, nech ti ho za január neuplatní, NČZD môžeš mať len u jedného zamestnávatela
realcf
04.01.14,13:09
poviem byvalemu zamestnavatelovi, nech mi to neuplatni v januari, to bude jednoduchsie..ci?
veronikasad
04.01.14,13:10
Nestačí povedať, v tlačive ktoré si podpísal, je na to kolonka na zmenu, ktorú musíš podpísať
realcf
04.01.14,13:24
jasne, zle som precital :) vdaka za tvoj drahocenny cas a za rady, samozrejme..:)..
timejka200
04.01.14,16:10
dúfam že to dopadne dobre