zmurka
05.01.14,10:30
Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci ma niekto konkretne skusenosti s pouzitim tzv. mudrej huby na plesen na stenach bytu. ci domu. Nasla som o tom par clankov, ako to super pomaha, ale informacii je pomerne malo na to, ake by to malo mat takmer zazracne ucinky. Nasla som aj par ludi, ktori pisali, ze s tym boli spokojni. Ale nasla som aj jednu cesku diskusiu, kde pisali ludia ze po aplikacii tohto pripravku sa im objavila opat plesen a rychlejsie ako ta predtym, v niektorych pripadoch dokonca inej farby a tej sa uz vobec nejdu zbavit.
Je mi jasne, ze treba zmenit aj ine veci nie len natriet mudru hubu. Vetrame intenzivne vo vsetkych miestnostiach 3 krat do dna - castejsie to naoazj kvoli malemu dietatu nejde. Ved uz teraz mam pocit, ze len otvaram a zatvaram okna cely den. Davali sme protiplesnovy nater, kvety takmer nemame, spime v miestnsoti s otvorenymi dverami, a pradlo dnu vobec nesusime. Mame aj odvlhcovac cersanit.
Na jar, ked to vsetko vyschne chceli sme pouzit bud tu mudru hubu, alebo potom nejaky iny protiplesnovy nater - citala som nieco o natere na baze striebra.
Dakujem za odpovede
lujza.j
05.01.14,09:33
Pohar
05.01.14,09:34
savo nepomohlo?
zmurka
05.01.14,13:06
predtym, ako som zadala otazku, som pozerala vsetky mozne temy, ale nazorov som nasla strasne malo + tu cesku diskusiu. Predtym nez si to dam na stenu, rada by som pocula, ci to skutocne niekomu dlhodobo pomohlo.
zmurka
05.01.14,13:08
Savo pomohlo, ale vzdy sa to vrati v dalsej zime. A o tej hube som citala, ze by to malo pomoct dlhodobo.
Plus vraj savo zanechava v omietke soli, ktore opat nasavaju vlhkost a problem sa tym moze zhorsit.