taiko
07.01.14,09:50
poradte prosim, dobry autoservis v Banskej Bystrici a okoli. Pod "dobry" myslim profesionalny pristup, vyuceni automechanici, kvalitne odvedena praca za rozumne ceny. V dobrom autoservise z auta nic neubudne, autoservis je tiez poisteny voci skodam, ktore sa mozu stat pri oprave. (napr utrhnuta skrutka pri odvzdusnovani brzd)
Osobne skusenosti a referencie by pomohli, kedze autoservisy su dnes plne nezaplatenych, zadudranych automechanikov, ktori vcera pokladali kachlicky, tak je veru tazko vyberat.
Indeed
07.01.14,08:56
www.hatiar.eu
jslancik
07.01.14,09:00
vieš, to je vec pohľadu, názoru, kritérii, vlastných znalostí ohľadom áut. Niekto má na jeden servis názor super dobrý, niekto do neho ani nevkročí.

Ja osobne chodím do Autoraster (Zvolen). Asi 4 roky mi tam servisovali (staršie) auto. Vedeli porobiť všetko možné (občas aj nemožné), v rámci možností. Teraz tam chodím aj s novším autom. Zdá sa, že sú v obraze. Meniť určite zatiaľ nebudem. A je mi jasné, že keby som vymenil servis, tak v novom by znosili tento pod čiernu zem.
taiko
07.01.14,11:14
vieš, to je vec pohľadu, názoru, kritérii, vlastných znalostí ohľadom áut. Niekto má na jeden servis názor super dobrý, niekto do neho ani nevkročí.

Ja osobne chodím do Autoraster (Zvolen). Asi 4 roky mi tam servisovali (staršie) auto. Vedeli porobiť všetko možné (občas aj nemožné), v rámci možností. Teraz tam chodím aj s novším autom. Zdá sa, že sú v obraze. Meniť určite zatiaľ nebudem. A je mi jasné, že keby som vymenil servis, tak v novom by znosili tento pod čiernu zem.
hmmm, skusim nabuduce. Diky za tip. Inac to je nejaky slovensky folklor, ze kazdy dalsi remeselnik, nadava na toho co bol pred nim :D
taiko
07.01.14,11:21
www.hatiar.eu
ti chlapci sa ale zaoberaju vylucne LPG, ci?
jslancik
07.01.14,11:34
hmmm, skusim nabuduce. Diky za tip. Inac to je nejaky slovensky folklor, ze kazdy dalsi remeselnik, nadava na toho co bol pred nim :D

ja tomu chápem, sám som taký. Každý máme svoje postupy, svoje kritériá, a sme presvedčení, že tie naše sú najlepšie. Skúsil by niekto tvrdiť, že nie :) Je to profesionálna deformácia.

V tom servise (autoraster) tiež neboli nadšení so stavom auta, toho novšieho. A to predtým chodilo do autorizovaného servisu danej značky. Pôvodný majiteľ nemal šajnu, že mal deravý chladič fušersky "opravený". V servisnej knižke samozrejme ani zmienka. A vydávať zodraté kotúče za vyhovujúce, bez komentára. FIAT Lovinobaňa, ak by niekto chcel vedieť.
Indeed
09.01.14,10:25
taiko musiš mať taku zákazku aby sa to servisu oplatilo, ak chceš len vymeniť doštičky tak Ťa pošlú het,lebo je jasne,že na Tebe nezarobia...
Ale zas tiež v sevisoch nemaju radi ked niekto pride s nejakým 15-ročným autom a začne vymyšľať, že chce všetko dat do tip-top stavu
poradil som ti Hatiara na Hronskej pri Kauflande, (býv.autosalon mazda) lebo maju diagnostiku na všetky vozidla,kedže montuju lpg
a od diagnostiky sa všetko odvíja
nejakú "hlušinu", to znamena vymena podvozkových dielov, brzd.komponentov, vymena spojky zvladne hocijaky zručnejší a skuseny garažmajster, nepotrebuješ ani servis...
taiko
09.01.14,10:29
taiko musiš mať taku zákazku aby sa to servisu oplatilo, ak chceš len vymeniť doštičky tak Ťa pošlú het,lebo je jasne,že na Tebe nezarobia...
Ale zas tiež v sevisoch nemaju radi ked niekto pride s nejakým 15-ročným autom a začne vymyšľať, že chce všetko dat do tip-top stavu
poradil som ti Hatiara na Hronskej pri Kauflande, (býv.autosalon mazda) lebo maju diagnostiku na všetky vozidla,kedže montuju lpg
a od diagnostiky sa všetko odvíja
nejakú "hlušinu", to znamena vymena podvozkových dielov, brzd.komponentov, vymena spojky zvladne hocijaky zručnejší a skuseny garažmajster, nepotrebuješ ani servis...
ako to myslis, aby sa " oplatilo "? Sak mechanik je plateny od hodiny ci nie? 15 rocne auto sa neda dat do tip-top stavu? Ci do servisu sa chodi len ked chces vymenit nieco co stoji 5000EUR? Kua dufam ze takto servisaci nerozmyslaju.:D Ci aj tam su taki, ze ich zakaznik otravuje?
Indeed
09.01.14,10:32
veľa občanov južnych okresov, si dávaju servisivať svoje auta v Maďarsku,hlavne v autorizakoch, vyhodné ceny niekedy aj o 30-40 %

A bonusom je ,že vo veľkych mestach aspoň prijimaci technik vie sa dohovoriť po anglicky