pojanko
07.01.14,11:13
Dobry den sme Obcianske zdruzenie - nie sme platcami dph. Vystavili sme fakturu do Ciech. Vyplyvaju nam z toho nejake povinnosti? Ako si to mame zauctovat? Uctujeme v podvojnom uctovnictve. Vopred dakujem za odpoved.
tictac7
07.01.14,11:15
...a čo ste fakturovali?
pojanko
07.01.14,11:28
Reklamu na nasej webstranke
tictac7
07.01.14,11:44
hmm, tak to ste sa mali ešte pred dodaním služby registrovať....
pojanko
07.01.14,11:57
No sluzbu sme este nedodali ale faktura je poslana. A kde sa mame registrovat?
tictac7
07.01.14,11:59
myslím, že u správcu dane by nebolo od veci.....
pojanko
07.01.14,12:13
Ale to sa mame registrovat my, ako dodavatelia tovaru/ sluzby? Neplati to iba vtedy, ked by sme boli prijemcami sluzby my?
pojanko
07.01.14,12:18
Ale vsak my sme dodavatel sluzby. Nema povinnost sa registrovat iba prijemca sluzby? Lebo my fakturujeme ze im poskytneme reklamny priestor na nasej stranke = sluzbu, ktoru si oni objednali.
tictac7
07.01.14,12:29
§7a ods. 2