rakerian
07.01.14,21:56
Mám takýto problém:
Sme internetový obchod, ktorý zasiela tovary na dobierku kuriérskou spoločnosťou. Kuriérska firma nám sumy dobierok zasiela na účet priebežne 2-3 krát do týždňa s tým, že nám vždy deň vopred zašle emailom avízo, v ktorom je zoznam aktuálne zinkasovaných dobierok a príslušný variabilný symbol. Na účet nám však príde vždy iba jedna platba s variabilným symbolom kuriérskej firmy. Ako mám správne túto platbu zapísať v Omege? Ak použijem len jeden záznam a rozpíšem do jednotlivých riadkov záznamu všetky prijaté platby, tak je celková suma v poriadku a sedí s banovým výpisom. Nesedí mi však saldokonto u jednotlivých zákazníkov. Na priloženom príklade je takýto zápis, ktorý je priradený vždy len jednému odberateľovi, i keď sa platba skladá z viacerých úhrad viacerých odberateľov. V Krose mi radili, že mám na každú sumu urobiť jden zápis do evidencie, čo s ami vidí dosť nepraktické jednak kvôli veľkému množstvu záznamov počas roka a jednak kvôli tomu, že tak na výpise z BÚ bude jedna jediná suma a v účtovnictve viacero malých. Takto ich ani nebudem vedieť fyzicky porovnať napríklad v prípade kontroly.
Čo s tým?
tictac7
07.01.14,20:59
iná možnosť nie je. A prečo by si to nevedela porovnať? Veď celkové obraty na tom-ktorom konkrétnom výpise sa Ti nezmenia.
rakerian
07.01.14,21:05
No, nezmenia, ale ak na fyzickom výpise budem mať mesačne 200 položiek, tak ak si výpis vytiahnem z účtovníctva, tak bude mať 500 položiek. Bude to tak správne? Že si jednotlivé položky skutočného výpisu môžem v účtovníctve rozpisovať na koľko položiek chcem (resp. na koľko potrebujem)?
kn-alka
07.01.14,22:46
áno, môžeš rozpisovať - aj ja osobne to tak robím