Madvad238
08.01.14,08:38
Ahojte chystam sa otvorit eshop a mam dve moznosti,len neviem ktorou cestou sa vybrat. Moznost cislo jedna je predaj luxusnych znaciek - tu je problem ze dodavatel nema vsetky fotografie produktov cize je potrebne ich fotit a nastava dalsi problem ze vacsinou je dany produkt len v par kusoch zvycajne 1alebo2 a taktiez nie vsetky velkosti ale napriklad 2 velkosti,,,tieto produkty su relativne drahe ako prijklad uvediem spodne pradlo ktoreho cena je napr podprsenka 80eur, kozena kabelka - 140eur, znackova satka 80eur,su to produkty ako Versace atd no nie vsetky su aktualne kolekcie niektore su starsie kolekcie samozrejme ich davam lacnejsie ako povodna cena,,tieto produkty by som mal vsetky na sklade cize dodanie by bolo do 2dni.

2moznost: vybrat sa cestou obycajnej mody napr spodne pradlo za nizsie ceny kde by bola aj automaticky nizsia marza no mozno viac tovaru by som predal, v tomto pripade kedze ponuka je obrovska by som vsak nemal vsetky produkty na sklade. Na sklade by som mal iba vybrane produkty a na ostatne by bola dodacia doba kratsia, produktove fotky by som mal od dodavatela v dobrej kvalite nafotene na modelkach myslim tym spodne pradlo atd,,,v tomto druhom pripade by som sa vsak zrejme zameral iba na jeden druh tovaru a to je napr iba spodne pradlo a napriklad v prvom pripade je to damska moda vseobecne avsak tie produkty su relativne drahe.

co si myslite ktora je lepsia volba pre sk trh. Dakujem
srska
08.01.14,07:40
hm, a 2 ešopy? na probírung?
Madvad238
08.01.14,07:54
to je moc nakladne na zaciatok premna,,jedine ze by som ten jeden eshop mal tak ze by tam boli cakacie doby dodania 10dni. co si myslim ze je vela.