sybila3
08.01.14,11:12
prosím Vás má zamestnanec povinnosť odovzdať PN do 3 dní? neviem sa to nikde dočítať, ďakujem
Tweety
08.01.14,10:16
To, dokedy sa má doklad odovzdať si treba určiť v IS. ZP píše len o bezodkladnom odovzdaní viď §144.
sybila3
08.01.14,10:24
takže nie je tam podmienka, že musí odovzdať do 3 dní, lebo zamestnanec neprišiel 2 dni do práce, nechceme mu dať absenciu, či počkáme do zajtra, alebo ako treba postupovať.
Tweety
08.01.14,10:25
a čo tak sa s ním spojiť? Ak má vysoké teploty, asi ani teraz nepríde. Ak viete že je PN, tak prečo chcete dať A?
Katy a R
08.01.14,10:26
- však môže mať na to vážne dôvody !!! ??
sybila3
08.01.14,10:37
tak ale asi je povinnosťou zamestnanca nahlásiť a nie aby zamestnávateľ vyvolával zamestnancovi, čo je s ním, nevieme či je pn, zatiaľ neprišiel do práce 2 dni a telefon na neho nemáme.
Katy a R
08.01.14,10:43
samozrejme, že je to jeho povinnosťou! Ale keď nevieš, čo sa stalo, tak prečo sa ponáhľať s Ačkom? .. a nejaký kontakt (adresu), prípadne známeho hádam máte ?? (všetko sa dá, keď sa chce)
sybila3
08.01.14,11:08
ja len zisťujem, neponáhľam sa, len konateľ na mňa tlačí, že nech mu zistím do kedy je povinný odovzdať PN, tak čakáme do zajtra.
LydaLyda
08.01.14,21:17
Ak je to za-nec, ktorý si plní svoje pracovné povinnosti, tak by som sa ako za-teľ určite snažila nejakým spôsobom zistiť, čo sa stalo, či nepotrebuje pomoc. Ide o ľudský prístup. Ale by som nezostala bez informácii viac ako 48 h, i keď napr. základnou povinnosťou zamestnanca v zmysle napr. "vnútropodnikových predpisov" - je do 24 hodín, resp. do najbližšieho pracovného dňa, nahlásiť PN svojmu nadriadenému a doručiť doklad o PN. Nedodržanie termínu tejto povinnosti môže byť tolerované jedine v prípade, kedy zamestnanec preukázateľne dokáže, že z rodinných alebo zdravotných dôvodov nemohol uvedené termíny dodržať (napr. náhla poúrazová hospitalizácia osamelého zamestnanca v ústavnom zariadení.....).