lustyno1203
08.01.14,19:42
Ak sa chcem pripojiť na moju domácu wifi, do siete ma pripojí s tým že nemám prístup na internet, prideľovanie IP adresy v IPv4 mám automaticky, až nato že aj keď sa to vypĺňať nedá, je vyplnená predvolená brána, DNS je tiež nastavený na automaticky. Bohužiaľ prístup na internet nemám. Prišiel som ale na fintu ako to spraviť ale aj nedokážem pochopiť ako to funguje. Musím si zadať IP najprv manuálne na nejakú, predvolenú bránu nechám tú istú ako bola kým sa nedala prepisovať. Tak isto musím manuálne nastaviť aj DNS. Tu zatiaľ stále nemám prístup na internet. Ak však znova zaškrtnem automatické prideľovanie IP(predvolená brána ovšem zmizne)+automatické DNS, až vtedy ma pripojí do siete a mám prístup na internet. A robiť to stále keď zaklapnete ntb alebo sa odpojíte od tej wifi je dosť na nervy. Vďaka za odpovede.
fredericenko
11.01.14,23:21
No, pri najhorsom skuste zmenit ruter. Toto je casta chyba v rutry (robilo to aj mne, kupili sme novy DLink alebo ako sa to vola a ide vsetko pohode, mame heslo, skrytu siet a kazdeho hned pripojuje.) V tomto pripade ti niak inak nepomozem kedze rutrom sa nevenujem. Skus pozret na google nieco. Ale tu ti naozaj odporucam zmenit ruter. Dufam ze som ti pomohol!
misoft
12.01.14,09:53