DANIELAš
24.03.06,11:13
Dobrý deň,
potrebovala som poradiť. Robím mzdy v MRP WIN, a mám pracovníčku, ktorá odchádza na MD. Doplnila som si v mzdovom číselníku, dochádzkovú položku MD, začiarkla som sumarizovať položku v tlač. zostav, zobraziť na výpl. pásku, nezapočít. medzi pracovné ani sviatky. Takisto som si vytvorila v dochádzkovom číselníku novú položku MD - tam sa pýta na odp.pol mzdového čísel. hodiny a dni, v dnoch mi ide zadat zo mzd.cisel. MD ale v hod. mi to neumozni, ked som skusila takto nahodit do dochadzky cely mesiac MD, a isla som do vyplat, stale mi to pise ze odpracovala cely mesiac, chce jej pocitat mzdu. Viete mi poradit co nemam spravne nastavené?

Dakujem za radu

Daniela
lenkak
24.03.06,14:04
Ja pri výpočte mzdy som išla na úplne údaje mzdy, našla som peňažná pomoc v materstve - tam som dala počet dní, a dala výpočet mzdy.
DANIELAš
26.03.06,18:16
ďakujem pekne Lenka, skúsim to tak urobiť.
Daniela
miladenka
10.04.07,08:23
aj dni Rodicovskej dovolenky sa zadavaju do riadku 99?
lenkak
10.04.07,18:12
kľudne zadaj, keď nie je iný riadok postačí aj tento.
dvd
16.04.07,07:51
no potom soft nebude vediet spravne vyplnit ELDP, ked nebude vediet kedy skoncila MD a zacala RD. mal by tuto sekciu porady navstevovat niekto z MRP Brezno a pomahat.
lenkak
16.04.07,17:32
Nuž treba dať podnet na MRP...
nikolett007
29.06.07,07:01
Ahojte, ja mám práve podobný problém. Zamestnankini skončila MD, a teraz neviem, ako mám zadať RD.Viete mi niekto poradiť???
ondrejvla
29.06.07,17:55
Ahojte, ja mám práve podobný problém. Zamestnankini skončila MD, a teraz neviem, ako mám zadať RD.Viete mi niekto poradiť???

No tak s týmto myslím len Lenka poradí, aj ja pri nej v MRP WIN maturujem, dáva mi ťaháky...
lenkak
29.06.07,17:57
Ahojte, ja mám práve podobný problém. Zamestnankini skončila MD, a teraz neviem, ako mám zadať RD.Viete mi niekto poradiť???

nijako nezadáš...
ja pokračujem tak ako pri MD.
Ivula
27.05.11,08:18
Poprosím Vás o radu: potrebujem zadať rodičovskú dovolenku v MRP. Ako na to????
katka50
27.05.11,08:36
Poprosím Vás o radu: potrebujem zadať rodičovskú dovolenku v MRP. Ako na to????
Klikneš na dochádzku, nastavíš sa na danú zamestnankyňu, potom klikneš na obdobia neprítomnosti, pravou myšou klikneš pridať a vyberieš si z činnosti rodičovskú dovolenku a zadáš obdobie dátum od - dátum do.
STRELEC
30.05.11,01:00
Klikneš na dochádzku, nastavíš sa na danú zamestnankyňu, potom klikneš na obdobia neprítomnosti, pravou myšou klikneš pridať a vyberieš si z činnosti rodičovskú dovolenku a zadáš obdobie dátum od - dátum do.
U mňa to nejak nefunguje. Keď kliknem na dochádzku, tak sa mi ponúkne dochádzka zamestnancov v daný deň. Ak pridám zamestnanca, tak sa mi ponúkne rozbaľovacie menu "činnosti", ale bez rodičovskej dovolenky. Čo s tým?
Nie je to tým, že nepotrebujem sledovať dochádzku a výpočet mzdy urobím bez "dochádzky zamestnanca"?
lenkak
01.06.11,20:13
A klikol si aj na obdobie neprítomnosti? Lebo v zozname Denné záznamy tam nie je v ponuke RD, ale keď sa klikne hneď vedľa na ikonu obdobie neprítomnosti, tam je pod kódom 13 - MD, 14 - RD.
pozri obr.