kopretinka
09.01.14,10:57
nejaké odporúčania,ak ste využili takúto firmu,skúsenosti,názory,linky na firmy....
poprosím seriózne odpovede.....
Tweety
09.01.14,09:59
Pri rýchlom prečítaní som sa pousmiala, že na čo by som ho využila. Ale nedá sa svietiť, mám 24 hodinového.:) Ale určite by som využila napr.na opravy v byte, keby som mala doma takého, čo má obe ruky ľavé alebo keď je domácnosť bez mužskej pomoci.
alaya1
09.01.14,10:02
V nasom meste si urobil velku reklamu a uz nepodnika.
kopretinka
09.01.14,10:08
Pri rýchlom prečítaní som sa pousmiala, že na čo by som ho využila. Ale nedá sa svietiť, mám 24 hodinového.:) Ale určite by som využila napr.na opravy v byte, keby som mala doma takého, čo má obe ruky ľavé alebo keď je domácnosť bez mužskej pomoci.
no veď toto,že obe ruky ľavé.....po kom to zdedil,neviem....
Tweety
09.01.14,10:09
Bolo ho treba vymeniť, keď bol ešte v záručnej dobe.:---
srska
09.01.14,10:14
mňa dali rovno do šrotu po 19,5 ročnom používaní:D

a seriózne - áno ale za objednanú prácu, ktorú nedokončí do hodiny 0 eur
Tweety
09.01.14,10:14
kopretinka
09.01.14,10:15
Tweety
09.01.14,10:15
Vlado, vari sa nedáš sa použiť už ani po súčiastkách?
kopretinka
09.01.14,10:19
ja som toto nemyslela ako zábavnú tému
Tweety
09.01.14,10:20
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
erik555
09.01.14,10:34
Pomenovanie "Hodinovy manzel" mi hned napadne nieco ine, ako chlap, ktory ma podotahovat ventily, opravit omietku a podobne :D :D :D
srska
09.01.14,10:38
ja som toto nemyslela ako zábavnú tému
a susedovci zo s, j, z, a východnej strany sú nepoužiteľní alebo neochotní pomôcť?
pmajap
09.01.14,10:47
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma :rolleyes: srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui:)
srska
09.01.14,10:52
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma :rolleyes: srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui:)pýtal som sa vážne či nemá schopných a ochotných susedov alebo napr. aj priateľov
lujza.j
09.01.14,11:08
Ja si secko sama ked neviem nieco odtiahnut tak šrób a pod. sused...ale viem,ze to niekto v okoli robi ale to tu...v mojen dedine...
kopretinka
09.01.14,11:11
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma :rolleyes: srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui:)pýtal som sa vážne či nemá schopných a ochotných susedov alebo napr. aj priateľov
nie
veronikasad
09.01.14,11:15
Kopretinka, takého hodinového by som brala, aj keď mám ochotných susedov, ale problém je v tom, že odmietnu zobrať peniaze a potom keď sa snažím s nimi vyrovnať, tak to stojí viac ako keby mi to robila firma :rolleyes: srska, žiadne erotické zábavky, ale bežné veci v domácnosti...spýtaj sa lui:)pýtal som sa vážne či nemá schopných a ochotných susedov alebo napr. aj priateľov
nie
V PD bola v okresnom klebetníku pred pár mesiacmi tiež veľká reklama na túto službu. Zatial som ju nevyužila, vodára, ktorý "lieta" po sídlisku, pri poruche ano - so službami som bola spokojná, ale bol dosť drahý
kopretinka
09.01.14,11:22
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
veronikasad
09.01.14,11:28
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
Čo potrebuješ urobiť ? Uveď aspoň okres, možno sa ti ozve niekto, kto má konkrétne skúsenosti.
kopretinka
09.01.14,11:36
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
Čo potrebuješ urobiť ? Uveď aspoň okres, možno sa ti ozve niekto, kto má konkrétne skúsenosti.
TN,IL-vymaľovať kúpeľňu,nasadiť novú batériu,nejaké diery na zavesenie poličiek....a pred tým vymaľovaním vyhladiť,alebo ako sa to povie...boli tam kachličkári,vyrovnávali nejaké nerovnosti,ale vymaľovať odmietli.....
srska
09.01.14,11:37
veru daj požiadavku tu na porade, šak tu je majstrov svojpomocníkov fúra
kopretinka
09.01.14,11:43
hm,zdá sa mi,že na inzeráty tu nie je nejaká odozva.....no veď nech sa prihlásia tu
veronikasad
09.01.14,11:43
Veď jasné, ale keď to tak dvíha úsmev na tvári. A v tvojom okolí, neviem odkiaľ si, nie je žiaden takýto šikovník?
hej,kedysi dávno som mala doma jedného,s kúskom steny sa drbkal celý deň,nebol schopný dopredu povedať cenu,a potom si vypýtal 600 SK,som skoro okoktavela,a to som materiál platila ja,takže tohoto už nie.
Čo potrebuješ urobiť ? Uveď aspoň okres, možno sa ti ozve niekto, kto má konkrétne skúsenosti.
TN,IL-vymaľovať kúpeľňu,nasadiť novú batériu,nejaké diery na zavesenie poličiek....a pred tým vymaľovaním vyhladiť,alebo ako sa to povie...boli tam kachličkári,vyrovnávali nejaké nerovnosti,ale vymaľovať odmietli.....
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CDAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.hodinovymanzeltn.wbl.sk%2F&ei=mZjOUuW_H_He7Aaq9YH4AQ&usg=AFQjCNHu3eSUkaWVBVugEqQUZF8LVhem7A&sig2=DS_vwPu2BpC9pMphB6dTQQ&bvm=bv.59026428,d.bGE&cad=rja

https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDYQFjAB&url=https%3A%2F%2Fsk-sk.facebook.com%2Fpages%2FHodinov%25C3%25BD-man%25C5%25BEel-je-univerz%25C3%25A1lny-oprav%25C3%25A1r%2F156752474396799&ei=mZjOUuW_H_He7Aaq9YH4AQ&usg=AFQjCNG1Pj2Tx2qw7KXdBPmqpbx35bMTTg&sig2=B-odv65cR_8__-54JDXzHA

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CEQQFjAD&url=http%3A%2F%2Furob.sk%2Fcennik%2Fjan-gabris-hodinovy-manzel%2F%3Fsluzba%3D%2522hodinovy-manzel%2522&ei=mZjOUuW_H_He7Aaq9YH4AQ&usg=AFQjCNFWi5pIhD_NM3wmtKu31r4pOYAbXw&sig2=3tcOBQBqDEhWQHs1xEdDTw&cad=rja
kopretinka
09.01.14,11:45
díky,ale chcela som aj vaše referencie.....aby to po ňom neostalo ešte v horšom stave :D
Povolaniu "hodinový manžel" na Slovensku zrejme odzvonilo. Niekto si toto slovné spojenia zaregistroval ako ochrannú známku, ktorú nesmie nikto iný používať. A viacerí domáci pomocníci tak možno prídu o prácu.
veronikasad
09.01.14,11:46
Povolaniu "hodinový manžel" na Slovensku zrejme odzvonilo. Niekto si toto slovné spojenia zaregistroval ako ochrannú známku, ktorú nesmie nikto iný používať. A viacerí domáci pomocníci tak možno prídu o prácu.
Veď sú vynaliezaví, premenovali sa na hodinových majstrov.
kopretinka
09.01.14,11:51
druhý odkaz-ten manžel z FB....webka už neexistuje......tetí odkaz je to isté
veronikasad
09.01.14,11:54
druhý odkaz-ten manžel z FB....webka už neexistuje......tetí odkaz je to isté
v druhom prípade máš tam tel.číslo na aute, v treťom emailovú adresu ...
Tweety
09.01.14,11:58
díky,ale chcela som aj vaše referencie.....aby to po ňom neostalo ešte v horšom stave :D
Povolaniu "hodinový manžel" na Slovensku zrejme odzvonilo. Niekto si toto slovné spojenia zaregistroval ako ochrannú známku, ktorú nesmie nikto iný používať. A viacerí domáci pomocníci tak možno prídu o prácu.
Nemusia prísť, veď si môžu dať iný názov. Postatné je tu asi to, že budú kvalitne vykonávať svoju činnosť. Veď dobrý remeselník nemusí byť len ten hodinový.
kopretinka
09.01.14,12:00
druhý odkaz-ten manžel z FB....webka už neexistuje......tetí odkaz je to isté
v druhom prípade máš tam tel.číslo na aute, v treťom emailovú adresu ...
tak som napísala,uvidím.....ten prvý odkaz,to je reklamná agentúra,to sa mi nepozdáva
veronikasad
09.01.14,12:39
druhý odkaz-ten manžel z FB....webka už neexistuje......tetí odkaz je to isté
v druhom prípade máš tam tel.číslo na aute, v treťom emailovú adresu ...
tak som napísala,uvidím.....ten prvý odkaz,to je reklamná agentúra,to sa mi nepozdáva
nezdá sa mi, že toto je reklamná agentúra
www.hodinovymajster.wbl.sk
kopretinka
09.01.14,12:42
Firma B - CREDIT vám ponúka a zabezpečuje nasledujúce služby:.... Menšie a stredné stavebné práce........
B - CREDIT - Reklamná agentúra......
veronikasad
09.01.14,12:44
Firma B - CREDIT vám ponúka a zabezpečuje nasledujúce služby:.... Menšie a stredné stavebné práce........
B - CREDIT - Reklamná agentúra......
Neviem kde si to našla, ja som našla toto

http://www.hodinovymajster.wbl.sk/Sluzby.html
kopretinka
09.01.14,12:53
Firma B - CREDIT vám ponúka a zabezpečuje nasledujúce služby:.... Menšie a stredné stavebné práce........
B - CREDIT - Reklamná agentúra......
Neviem kde si to našla, ja som našla toto

http://www.hodinovymajster.wbl.sk/Sluzby.html
ale veď si prečítaj aj text na tej stránke........celkom hore prvá veta......a hneď vpravo je reklama na reklamku
veronikasad
09.01.14,12:55
Firma B - CREDIT vám ponúka a zabezpečuje nasledujúce služby:.... Menšie a stredné stavebné práce........
B - CREDIT - Reklamná agentúra......
Neviem kde si to našla, ja som našla toto

http://www.hodinovymajster.wbl.sk/Sluzby.html
ale veď si prečítaj aj text na tej stránke........celkom hore prvá veta......a hneď vpravo je reklama na reklamku
Nehádam sa s tebou, priložila som ti odkaz na služby, ktoré poskytujú ...Priznám sa, že od teba ma tento spôsob komunikácie prekvapuje. Však zavolám, napíšem email - a dozviem sa ...
Možno sa ti ozve niekto aj s osobnou skúsenosťou s týmito firmami