1Lucy5
09.01.14,12:55
Viete mi prosím poradiť koho sa týka zákon Ochrana osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. , či treba spĺňať nejaký počet zamestnancov, ktorý zamestnávame či sa týka aj živnostníkov,ktorí majú zamestnancov a pod.
Ďakujem
Ing. Ľubomír Janoška
09.01.14,12:30
Dobrý deň,
ak máte živnosť a máte aspoň 1 zamestnanca, už sa Vás týka,
(alebo ak máte e-shop a aspoň 1 zákazníka fyzickú osobu, takisto)
kati4
12.01.14,12:02
Zákon sa vzťahuje na každého, kto spracúva osobné údaje ..., pričom osobnými údajmi sú údaje týkajúce sa určenej, alebo určiteľnej osoby, ktorú môžme určiť priamo, alebo nepriamo ... napríklad: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, rodné číslo, údaje o správaní sa, alebo konaní, biometrické údaje, informácie o vlastnostiach, pomeroch, kultúrnu, sociálnu, ekonomickú identitu ... atď.
Katarína Mikle
12.01.14,18:41
Oproti minulému zákonu, sa vypustili slovné spojenia (štátne orgány, právnické osoby atď.) a nahradili sa slovom "každý", a teda, zákon sa vzťahuje na každého, kto spracúva osobné údaje - § 2 predmetného zákona. Počet zamestnancov túto povinnosť neovplyvňuje.
1Lucy5
17.01.14,09:48
Ďakujem za odpovede, našla som množstvo článkov, v ktorých sa píše, že sa tento zákon týka každého a pod. no našla som aj článok, ktorý tu dosť toho vyvracia poprosím o názor naň: http://www.podnikajte.sk/pravo-a-legislativa/c/1113/category/zakonne-povinnosti-podnikatela/article/zamestnavatel-ochrana-osobnych-udajov.xhtml
Katarína Mikle
17.01.14,17:00
Pekný deň prajem, článok som si prečítala, napíšte mi prosím, čo konktrétne v tomto článku sa Vám nepozdáva, pretože podľa môjho názoru je ok.
1Lucy5
20.01.14,09:21
Ak využívame osobné údaje zamestnancov len na účely, prihlasovania, odhlasovania a iných zmien v zdravotných a sociálnych poisťovniach, príp. na spracovanie miezd, tak nemusíme vypracovávať nejaké formuláre na ich súhlas, príp. spracovať internú smernicu firmy o ochrane osobných údajov ako sa niekde píše.
Katarína Mikle
21.01.14,18:59
Na uvedené nie je potrebný súhlas. Prevádzkovateľ (zamestnávateľ) je povinný v zmysle § 15 ods.1, vykonať "tzv.oboznámenie dotknutej osoby."
Na margo internej smernice, ktorú spomínate:
Prevádzkovateľ je povinný chrániť spracúvané osobné údaje a na tento účel musí prijať "bezpečnostné opatrenia" a tieto musí zdokumentovať v bezpečnostnej smernici, alebo v bezpečnostnom projekte.
janavrbovska
02.08.18,07:24
Prosím, koho sa tento zákon netýka? Sme jednoosobová s.r.o. bez zamestnancov a robíme kovoobrábacie práce len pre firmy.
Dav
02.08.18,12:50
tak sa vás GDPR týka - údaje o zákazníkoch