Zitulda
09.01.14,13:44
Od začiatku sa mi nedarí otvoriť ss-ku, pre ktorú mi dôjde emailom notifikácia. prosím poradte.

Prikladám print obrazovky: - 1 obraz došlá notifikácia emailom, ale pri kliknutí na možnosť prečítania, či reagovania, sa mi otvorí okno- 2.obrázok.
Podotýkam, že sa z porady neohlasujem, tak prečo sa žiada odo mňa že nie som prihlásená? Kde robím chybu a ako mám postupovať?
Ďakujem

Kopretinka, tak skúsila som to dať do PDF formátu, snáď dobre.Vieš doteraz som prikladala okopírovanú obrazovku len ako dokument a nik ma na nemožnosť otvárania neupozornil. Ďakujem Ti aprosím napíš, či sa to dá čítať.
kopretinka
09.01.14,13:43
aj by som sa pozrela,ale neviem to otvoriť.......(prečo prikladáš obrázok ako dokument? prečo nie ako obrázok?)
kopretinka
09.01.14,17:11
to pdfko hej,to mi ide......a si na PC alebo cez mobil?lebo kočky spomínali,že s mobilom sú problémy.nechoď do pošty cez ten link v emaily,choď priamo tu cez poradu cez to koliesko ozubené vpravo hore,tam máš link priamo do pošty
kopretinka
10.01.14,19:05
no ako? ide ti to či nie?
Valcake
10.01.14,21:05
Zitka, skús sa pozrieť v nastaveniach vedľa svojho nick-u. Veď tie notifikácie ti musia ísť na nervy...nemusíš všetky odfajknúť. Ty nie si nová na Porade, je skoro /iba skoro / všetko tak isto, len sa dobre popozeraj...aj keď veľa vecí mi vadí, naučila som sa ja, tak pre teba to bude hračka. Daj vedieť!;)
kopretinka
10.01.14,21:07
ale ona tie notifikácie chce,ona má problém s otvorením ss-ky.....
Valcake
10.01.14,21:29
ok, ale aj tak iba v nastaveniach by mal byť problém... veď ju aj samo odhlasuje...či?
kopretinka
10.01.14,21:33
to nebude nastavením,tam je zrada inde....len neviem,kde
babka - ježibabka
11.01.14,13:24
Kopretinka, ty si v tom zbehlejšia ako ja. Mne sa to už na novej Porade stalo viackrát. Ťukla som asi tam, kde som nemala a potom mi to celkom zablokovalo prístup na Poradu a nedostala som sa nikde okrem hlavnej stránky cez Google. Ani cez majlové hlášky. Teraz je doma syn a pýtam sa, ako mi to opravil. Vraj v tom hornom riadku,kde ukazuje stránku niečo vymazal, ale neviem čo. Asi takéhoto rázu je aj Zitkina chyba. Skúste sa nejako spojiť a možno na niečo prídete :D
kopretinka
11.01.14,13:26
babka-ježibabka,ja som slabý amatér,čo sa počítačov týka,vôbec neviem,čo myslíš tým,že syn ti niečo vymazal :D
misoft
11.01.14,14:12
Najskôr nech sa pozrie do Nastavení - Nastavenie notifikácií.
Pri prihlasovaní na Poradu - potvrdiť pamätanie.
Čo sa týka toho prihlasovania - mám dojem, že je to v tom, že i keď je prihlásená trvalo - na odkaz z e-mailu sa musí prihlásiť - pretože je to požadované presmerovanie z tretej strany.....
babka - ježibabka
11.01.14,14:27
Zlatko ani ja neviem, ale niečo sa v tom riadku asi ukázalo také, čo tam nepatrilo. Asi by bolo dobré, keby skopírovala ten riadok a cez niekoho to poslala múdrejším. Mne sa ináč syn keď sa mi niečo pobabre pripojí z firemného NTB z Moravy a robí čo treba. Ja to neovládam. Občas mi tu Duško robí pomocníka - kutila:D
Zitulda
11.01.14,19:26
Nie, ešte nie, ale som siprečítala všetky príspevky, tak skúsim pokukať a ozvem sa Ďakujem pekne za rady Vám všetkým...ste zlatí:)
Zitulda
11.01.14,19:27
áno, presne tak, ako vraví kopretinka :)
kopretinka
11.01.14,19:29
možno je to tak,ako píše misoft,že keď ideš do správy z emailu,tak sa musíš prihlásiť,lebo to je presmerovanie,ja toto neviem,nechodia mi emaily....
babka - ježibabka
11.01.14,20:18
Zitka, chcela som Ti poslať ešte nočný pozdrav, ale nedostanem sa Ti do odkazov. Neviem, či to máš zablokované, alebo je to v súvislosti s tou chybou. Dobrú noc.:)
babka - ježibabka
21.01.14,19:19
Viem, že to do tejto Zitkinej témy nepatri, ale mám podobný problém. Dnes celé popoludnie sa snažím dostať do Porady a stále, keď kliknem na otázku, debatu, odpoveď na niektorú tému a hocičo iné, pýta si prihlásenie a aj tak ma to vyhodí. Tak skúšam cez moje odpovede v podobnej téme. Nedá sa mi otvoriť môj ani cudzí profil, skrátka nič, čím by som sa do Porady dostala. Čo s tým? Syn by mi na to pozrel, ale príde až o 2 týždne. Či mi toto vôbec odošle neviem.
babka - ježibabka
21.01.14,19:24
Po odoslaní ma zas vyhodilo a píše toto:
Upozornenie
Nie ste prihlásený, alebo nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
Nie ste prihlásený. Prosím zadajte meno a heslo a skúste znova.
Je možné, že nemáte dostatočné práva k prístupu na požadovanú stránku. Skúšate upraviť príspevok iného člena, dostať sa na administrátorske nastavenia, alebo iné privilegované možnosti?
Ak sa snažíte poslať príspevok, možno máte zrušené členstvo, alebo Vaše členstvo nie je úplne aktivované.
Ak nemáte konto na Porada.sk prejdite na registráciu.
Prihlásiť
Uživateľské meno:
Heslo:
Zapamätať?
Tak som sa opäť prihlásila.
terezamaria
21.01.14,20:04
Nahlás si Olinka svoj príspevok cez trojuholník, aby si to Richard všimol, to bude zrada uňho :-)))