teplomer
09.01.14,14:19
Zdravim

Omylom sa nam podarilo v sekcii "Moje autorizácie k subjektom" vypovedat autorizaciu. Predtym, po prihlaseni som tam videl svoje DIC. Momentalne mi tam svieti "Nenašli sa žiadne autorizácie". Rad by som sa opytal, co sme vlastne vypovedali a co dana autorizacia znamena a ake kroky su potrebne na "znovuautorizovanie".

Pisal som aj na technicku podporu ale zatial 24hodin a bez odpovede...

PS : momentalne este nemam uzatvorenu novu zmluvu na pouzivanie elektronickej komunikacie podla zakona 563 - neviem, ci to s tym suvisi.
srska
09.01.14,14:42
očúvaj teplomer, to si koho poriešil tým vypovedaním autorizácie - seba samého? asi áno. bo keby si za niekoho podával podania a od toho subjektu by si mal tzv. autorizáciu, tak tú ty vypovedať nemôžeš (skúšal som - nešlo to).
teplomer
09.01.14,14:43
Ano, po prihlaseni do osobnej zony na financnasprava.sk - je tam sekcia "moje autorizacie". Mam uz svoj vek, ospravedlnujem sa. Niesom az tak zdatny s PC.
srska
09.01.14,14:46
nič sa nedeje, ja som tiež 54-ka ročník :-)))
teplomer
09.01.14,14:49
Musim ist teda na danovy urad a znova sa autorizovat ? Alebo co som sposobil tym, ze som sam seba vymazal ? Podavam suhrnne vykazy a budem uzatvarat novu zmluvu podla zakona 563 tak pockam, ci mi tam ta autorizacia po uzatvoreni zmluvy nenabehne.

Ja osobne si myslim ze som asi nieco pokaslal kedze som nasiel mail z roku 2011 kde danovy urad vytvoril vazbu medzi mojim ID a DIC. Lenze to DIC som vymazal takze asi som zrusil aj tu vazbu.
srska
09.01.14,14:52
to ti teraz neporadím. 1. som na takom, ehm - nie mojom pc, 2. asi bude vhodná tá nová autorizácia podľa 563, 3. používam zep, tak sa ma tie šachy netýkajú
teplomer
09.01.14,14:54
Poslem postou novu dohodu 2x a ked mi ju uzatvoria tak mi tam ta autorizacia asi vyskoci. Ak nie tak budem cakat tyzden na mail z toho ich skveleho systemu kde sa neda dovolat ani dopisat.
srska
09.01.14,15:00
ja s nimi nemám zlé skúsenosti. aj po novom roku zareagovali do cca 6 hodín. a nový portál vyhovuje ako komu. mne vyhovuje. uvidíme čo to spraví, keď bude horúco. či to nebude leňochod