Lienockab2
09.01.14,16:23
Dobry den,za 2 mesiace sa mi konci platena 3 rocna materska dovolenka.Moje dieta navstevuje MS na cely den.Chcem poziadat zamestnavatela o predlzenie neplatenej materskej dovolenky na dalsie 2 roky,pretoze sa nemozem vratit do prace zo svojich zrdavotnych dovodov.Kto bude platit za mna odvody do SP a ZP? Ak stat,musim doniest na SP a ZP nejake pepiare?Kedze moje dieta navstevuje MS cely den,budem musiet pri neplatenej predlzenej MD nosit dieta len na 4 hodiny,aby som si nemusela platit odvody do ZP?Dakujem za radu
ZuzanaP
30.10.15,10:57
Dobry den,ak je zamestnankyna na neplatenom rodicovskom,zamestnavatela poziadala o neplatene volno,vyhovel jej,ale po urcitom case si rozmyslel,ze by ju prepustil.Je to mozne? Dakujem
ivka70
30.10.15,11:00
otazky sa nezadavaju do odpovedi inych otazok - etiketa porady
Tweety
30.10.15,11:00
A má na výpoveď zákonný dôvod? To, že si rozmyslel na výpoveď nestačí. Otázku dávame do otázok.
veronikasad
30.10.15,13:28
O neplatené volno žiadala písomne a dostala aj písomný súhlas zamestnávatela s konkrétnym termínom ?
Dôvod skončenia prac.pomeru ?
ZuzanaP
02.11.15,07:03
Ospravedlňujem sa za zle zadanie otázky, bola som cez mobil. Ďakujem Vám, musím vyzistiť ďalšie podrobnosti.