misa
07.10.04,10:05
Dobrý deň, mám problém, tento rok jedna zamestnankyňa odchádza do dôchodku, je v riadnom pracovnom pomere a bude naďalej zamestnaná. Aké povinnosti z tohto vyplývajú pre mňa ako zamestnávateľa? Čo neopomenúť? (je mi jasné že nemá nárok na odpočítateľnú položku a pri odvodoch zamestnávateľ neplatí invalidné a poistenie v nezamestnanosti) Neviem napríklad kto to oznamuje sociálnej poisťovni, či treba odovzdať nejaké potvrdenie o príjme....
Ďakujem za tipy.
vladan
07.10.04,08:50
mali by ste svojej dôchodkyni vystaviť všetko čo sa týka skončenia pracovného pomeru (myslím okrem ELDZ) - ale to si zisti na Sociálke, oni budú vedieť. Žiadosť o starobný dôchodok už teraz vybavuje Sociálka, čiže aj informácie o tomto by mali mať (pre vybavenie dôchodku, by si mala vydať zamestnankyni zápočtový list a aj potvrdenie o príjme, aby SP vedela vypočítať výšku dôchodku). Ak ostáva u vás zamestnankyňa naďalej, tak som teraz na pochybách, či ju máš odhlásiť a zároveň prihlásiť, alebo len uviesť na registračnom liste zmenu, že od XY dňa je už dôchodcom. Podľa mňa ak zavoláš na Sociálku dozvieš sa viac - prepáč, že ťa takto odvolávam na "tú" inštitúciu :-)
Pekný deň
Veva
07.10.04,12:43
Pri odchode na starobný dôchodok pri neprerušení prac.pomeru je dôležité vystaviť
do dňa kedy sa rozhodne isť na dôch.ELDZ t.j.od 1.1.2004 do ..... a žiadne prerušenie
prac.pomeru len soc.poisť.vydá doklad ,že je spísaná žiadosť o starobný dôchodok a na základe toho môže zamestnávateľ znížiť povinný odvod na invalidné a v nezamestnanosti.