mondes
10.01.14,10:19
Ahojte, prosím Vás, ak som kúpila disky na auto a k tomu mám doklad "Rekapitulácia zákazky" (má všetky náležitosti faktúry, teda okrem názvu)+ blok z ERP
o úhrade, zaevidujem to v alfe plus do záväzkov ako "Iný záväzok"? Je to zlé, ak to zaúčtujem ako ďalšia došlá faktúra? Totižto je mi lepšie to dať medzi faktúry, nakoľko také doklady nemám často a bojím sa, že ak to dám zvlášť, tak klient to niekde stratí. Ďakujem.
kn-alka
10.01.14,09:23
prečo zadávaš otázku dva krát?


Ak nemáš na bločku ERP napísané: úhrada faktúry, dáš to normálne medzi ostatné bločky - úhrada rovno z pokladne, nemusíš evidovať zvlášť ako záväzok.
jslancik
10.01.14,09:32
keď dvakrát, tak dvakrát:

presne také doklady dávam aj ja v predajni. Mám na bločku "tovar" v sume xxx, a k tomu prílohu, volá sa to u mňa "predajná objednávka". Tiež je očíslovaná, je tam dátum, je tam súpis materiálu, firemné údaje, a pod. Skúsil by to niekto účtovať ako faktúru :)

Nie je to faktúra, je to príloha k bločku, to je konečné stanovisko. A tvoj klient to v prípade potreby nebude vedieť nájsť. A zlá budeš jedine ty, že si to nesprávne zaradila - bloček medzi faktúry...