lotina
10.01.14,15:08
Dobrý deň, potrebujem poradiť. Som prihlásený na stránke FS a chcem podať DP, ale nejako neviem ako. Volal som aj na e služby ohľadom pomoci, ale nik mi nezdvíha. Predtým som to robil cez e dane , to bolo super, boli tam možnosti podania, ale tu také nič nevidím. Má stým už niekto skúsenosti? Ďakujem.
cacka
10.01.14,14:25
Pokiaľ sa nemýlim, tak priznania sa podávajú stále cez e-dane...
srska
10.01.14,14:33
tak
avalik
10.01.14,14:34
Po prihlaseni v osobnej internetovej zone klikni na Katalog formularov - tam si vyber co potrebujes - ak je to strukturovane podanie (napr. DP) tak je tam ikona eDane - po kliknuti ti vyskoci subor na stiahnutie, ten ulozis a otvoris - prihlasis sa na eDane a pracujes ako inokedy.
DanielaSL
11.01.14,12:45
Mne sa stratila ikona eDaní z pracovnej plochy..... už som sa zľakla, že cez ne nepodám..ale nakoniec som ju našla v PC a podala. Išlo to bez problémov. Neviete prečo mi mohla z ničoho nič zmiznúť ikona?
katka.hesskova
11.01.14,13:14
no neviem preco ikona zmizne, ale stalo sa to aj mne uz asi 2-3 krat... cize deje sa to. nastastie sa to obnovi.
ale uz boli eDane aj "pokazene" medzi sviatkami... nefungovalo odosielanie, cize spolahnut sa uz asi na 100% neda ani na to ze funguju.
DanielaSL
11.01.14,13:20
Ďakujem, ja som sa skôr zľakla toho, že mi niečo ušlo a posielanie cez ne bolo zrušené. Ešte sa mi niečo také nestalo.
katka.hesskova
11.01.14,13:24
mna strasne "vysokovalo" to ze mi 30.12. neodoslalo PREHLADy cez eDane a pisalo ze komunikacia s ich servrom zlyhala... a nedali mi vobec info preco to nejde a neslo (uz to ide nastastie)... dovtedy nikdy eDane nezlyhali... cize som ostala na nervy z toho ze sa to mozno stane a uz nebude alternativa ist na postu, ako som to teraz vyriesila.
veronikasad
11.01.14,19:02
Aké daňové priznanie chceš podať ?