Indeed
11.01.14,14:49
Kto si pamätá viac ako 30 rokov dozadu mal by vedieť aj o tejto správe:
http://www.globalresearch.ca/remembering-the-sabra-and-shatila-massacre/5350020
Ano, Ariel Šaron sa podieľal na riadení tohto aktu nasilia a nesie a bude niesť zaň zodpovednosť!
Tento prispevok má služiť na poukazanie na skutočný charakter tohto politika.
Svet by bol omnoho priateĺskejším miestom BEZ netvorov typu Ariel Šaron !
alaya1
11.01.14,13:50
O mrtovom by sa malo uz len v dobrom pisat, nemyslis?
Indeed
11.01.14,13:52
O mrtovom by sa malo uz len v dobrom pisat, nemyslis?
NIE , tento netvor si to nijakym sposobom nezaslúži !
alaya1
11.01.14,13:56
Hodnotit ho bude niekto iny, nie ty tu na nete.
misoft
11.01.14,14:18
O mrtovom by sa malo uz len v dobrom pisat, nemyslis?
NIE , tento netvor si to nijakym sposobom nezaslúži !
Ty nemáš žiadne morálne právo takto sa o ňom vyjadrovať - je to podobné, ako keď si po tvojej (nedaj bože) smrti prečítajú Poradu a budú tvrdiť - indeed - na toho skôr zabudnúť, keď sa mu nepáčilo to, alebo ono.

A pritom si tu môžeš písať svoje názory - ale o politikoch a mŕtvych politikoch - radšej si zlep všetky prsty sekundovým lepidlom, aby si sem sprostosti nepísal.....
Jeho budú hodnotiť iní, nám to neprináleži.

Inak - vidíš to jednostranne - z pohľadu "arabov" - no zabudol si sa pozrieť i z pohľadu "židov".....
duves
11.01.14,14:44
Práveže skutočnym židom, čo sa snažia žiť podla Kabaly, je agresia a militantný štát izrael tiež trňom v oku.
misoft
11.01.14,14:48
Práveže skutočnym židom, čo sa snažia žiť podla Kabaly, je agresia a militantný štát izrael tiež trňom v oku.
.... a píšu o ňom niečo v štýle "indeed" ?
Môžu namietať, môžu poukazovať, ale nie SÚDIŤ - ako to indeed robí - súdi!
buchač
11.01.14,14:50
Práveže skutočnym židom, čo sa snažia žiť podla Kabaly, je agresia a militantný štát izrael tiež trňom v oku.

To je predsa každému normálnemu jedincovi , rodinám ....
....a na viere ( katolík , žid , moslim , budhista ....) absolútne nezáleží !
Indeed
11.01.14,15:26
Práveže skutočnym židom, čo sa snažia žiť podla Kabaly, je agresia a militantný štát izrael tiež trňom v oku.

To je predsa každému normálnemu jedincovi , rodinám ....
....a na viere ( katolík , žid , moslim , budhista ....) absolútne nezáleží !

buchacs a misoft, tak TOTO Vám obidvom pripomeniem ak bude na Porade diskusia k tejto téme......
misoft
11.01.14,15:27
Nezabudneme! :D:D:D
Už si to píšem na čelo......
korela
11.01.14,15:56
O mrtovom by sa malo uz len v dobrom pisat, nemyslis? Určite.
Dosť si to zovšeobecnila. Ja Šarona hodnotiť nebudem, ale inak o Stalinovi, Hitlerovi, J.F.K. a pod. sa bude ešte dlho písať a hovoriť.
Kto sa raz zapojí do verejného života a dostane sa do pozícii vodcov či už pozitívnych alebo negatívnych, tak s tým sám musí rátať, že pri ich vstupe do dejín bude veľmi dlho hodnotený, rovnako ako už aj zaživa.
To by ani politickí analytici nemohli pípnuť. Ani obyčajný človek v zmysle večnosti nič nezametie po sebe, n e j d e t o , nieto ešte "významní" ľudia.
alaya1
11.01.14,15:58
mimotemy

O mrtovom by sa malo uz len v dobrom pisat, nemyslis? Určite.
Dosť si to zovšeobecnila. Ja Šarona hodnotiť nebudem, ale inak o Stalinovi, Hitlerovi, J.F.K. a pod. sa bude ešte dlho písať a hovoriť.
Kto sa raz zapojí do verejného života a dostane sa do pozícii vodcov či už pozitívnych alebo negatívnych, tak s tým sám musí rátať, že pri ich vstupe do dejín bude veľmi dlho hodnotený, rovnako ako už aj zaživa.
To by ani politickí analitici nemohli pípnuť. Ani obyčajný človek v zmysle večnosti nič nezametie po sebe, n e j d e t o , nieto ešte "významní" ľudia.

mimotemy Cakala som, kto Hitlera vytiahne. Kto chcel, pochopil, ako som to myslela, kto chce vyryvat, tak dotoho...
korela
11.01.14,16:11
mimotemy

O mrtovom by sa malo uz len v dobrom pisat, nemyslis? Určite.
Dosť si to zovšeobecnila. Ja Šarona hodnotiť nebudem, ale inak o Stalinovi, Hitlerovi, J.F.K. a pod. sa bude ešte dlho písať a hovoriť.
Kto sa raz zapojí do verejného života a dostane sa do pozícii vodcov či už pozitívnych alebo negatívnych, tak s tým sám musí rátať, že pri ich vstupe do dejín bude veľmi dlho hodnotený, rovnako ako už aj zaživa.
To by ani politickí analitici nemohli pípnuť. Ani obyčajný človek v zmysle večnosti nič nezametie po sebe, n e j d e t o , nieto ešte "významní" ľudia.

mimotemy Cakala som, kto Hitlera vytiahne. Kto chcel, pochopil, ako som to myslela, kto chce vyryvat, tak dotoho...
Ja som ťa pochopila veľmi dobre.
To nie je vyrývanie, ale to by dejiny boli potom pekne skreslené pri takomto názore.
buchač
11.01.14,16:14
mimotemy


buchacs a misoft, tak TOTO Vám obidvom pripomeniem ak bude na Porade diskusia k tejto téme......
add.1 - http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10729.gif
add. 2 - Tvoj nick sa dá vyložiť všeliako , napríklad :
Synonyms: absolutely.indubitably.okay,sure thing ...
čiže
Synonymá [ preklad ]
(V skutočnosti): Určite , určite , v skutočnosti , nepochybne , naozaj , určite , naozaj , nepochybne ....
add. 3 - sorry , ale ja si ho vykladám inak ...Ty si ( viď vyššie synonymá ) " INÝ "...
add. 4 - pripomínať v diskusiach nemusíš ...sám sa dáš dole , ostatne ako aj v tejto " téme " ...
misomiso
11.01.14,16:45
mimotemy Cakala som, kto Hitlera vytiahne. Kto chcel, pochopil, ako som to myslela, kto chce vyryvat, tak dotoho...

Ale ved tp sa nedalo "nevytiahnut"- Inak, ked uz je o tom rec, tak Adolfko krasne maloval a vraj mal aj rad deti. Keby nanho nehodili tie svinstva...:)
alaya1
11.01.14,16:47
Myslela som to inak, ked som to poslala, poznala som reakcie.
korela
11.01.14,16:52
mimotemyInak ja som sa ešte nestretla na žiadnej diskusii nielen tu, ale kocikde inde s názorom, keď sa píše o Tisovi, bacha, o mŕtvom už len v dobrom písať.
To naše krásne, citovo vyrovnané a hospodársky silné Slovensko.
rado3105
11.01.14,16:54
Sharon je zodpovedný za desiatky útokov Izraela na okolite staty, s cielom obnovit biblicky Izrael (kde patri Syria, Iran, Irak, Egypt, Lybia...a ked si spojite co sa v tychto statoch dialo a deje pochopite...len dnes to Izrael robi rafinovanejsie pomocou USA, ktory riadia aj vdaka AIPACu....
buchač
11.01.14,16:57
mimotemyInak ja som sa ešte nestretla na žiadnej diskusii nielen tu, ale kocikde inde s názorom, keď sa píše o Tisovi, bacha, o mŕtvom už len v dobrom písať.
To naše krásne, citovo vyrovnané a hospodársky silné Slovensko.

...jáááááj moja .....

Do vlastného hniezda sa zvyčajne nekadí .......

Vezmi aj tie naše celevriťi ...furt sú krásny/e , múdri/e , žiaden problém , žiadna kauza , žiadne oné ...všetko neagtívne je vymyslené , zavádzajúce ...
Na západe sa s nimi nebabrú ... paparazi sa realizujú oproti tým našim jedna radosť ...
buchač
11.01.14,16:59
Sharon je zodpovedný za desiatky útokov Izraela na okolite staty, s cielom obnovit biblicky Izrael (kde patri Syria, Iran, Irak, Egypt, Lybia...a ked si spojite co sa v tychto statoch dialo a deje pochopite...len dnes to Izrael robi rafinovanejsie pomocou USA, ktory riadia aj vdaka AIPACu....

וז לען טיי אויב איר טשýבאַל ........
pavol54
11.01.14,17:04
Ak je niekto politik, taká je verejne činná osoba ktorá má svojich sympatizantov i odporcov, a každý jeho verejné skutky hodnotí podľa svojho uhla pohľadu Za šaronom stáli miliony izraelcov, ktorí v ňom videli hrdinu inak by sa nedostal na čelo štátu, naopak milióny arabov v ňom videli najväčšieho cynika a netvora ktorý osobne pošliapal alebo sa choval neúctivo k ich svätyniam aj v samotnom izraeli. toto možno povedať o každom politikovi či vodcovi štátu trebárs aj o Napoleonovi či Alexandrovi Veľkom alebo cárovi Petrovi. Tak neviem prečo sa pohoršovať nad hodnotiacimi výrokmi.
pmajap
11.01.14,17:36
Pred pár rokmi uverejnili článok, kde vysvetlili fenomém úspešného vodcu - politika, je ním človek, ktorý má 50% stúpencov a 50% tých čo ho neznášajú. Títo vyhrávajú voľby a vládnu.
rado3105
11.01.14,18:51
www.slobodnyvysielac.sk
Excise Duty
11.01.14,18:56
www.slobodnyvysielac.sk
Odkáž im, ako im tak leží na srdci osud Slovenska, nech si najprv dajú do poriadku slovenskú gramatiku.
rado3105
11.01.14,18:59
www.slobodnyvysielac.sk
Odkáž im, ako im tak leží na srdci osud Slovenska, nech si najprv dajú do poriadku slovenskú gramatiku.
:) mechanické namemorovanie gramatickej správnosti nijako nekoreluje s úrovňou myslenia
Excise Duty
11.01.14,19:06
www.slobodnyvysielac.sk
Odkáž im, ako im tak leží na srdci osud Slovenska, nech si najprv dajú do poriadku slovenskú gramatiku.
:) mechanické namemorovanie gramatickej správnosti nijako nekoreluje s úrovňou myslenia
Z tvojich príspevkov na Porade je zreteľne vidieť, že ti to myslí na úrovni...
misoft
11.01.14,20:15
Sharon je zodpovedný za desiatky útokov Izraela na okolite staty, s cielom obnovit biblicky Izrael (kde patri Syria, Iran, Irak, Egypt, Lybia...a ked si spojite co sa v tychto statoch dialo a deje pochopite...len dnes to Izrael robi rafinovanejsie pomocou USA, ktory riadia aj vdaka AIPACu....
Ach jááááj - pindáte, pindáte..... ale mnoho toho neviete..... aspoň toto:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ariel_%C5%A0aron

V roku 2005 (http://sk.wikipedia.org/wiki/2005) nechal násilne vysťahovať židovské osady v Pásme Gazy (http://sk.wikipedia.org/wiki/P%C3%A1smo_Gazy) a stiahol z neho svoje jednotky, čím sa definitívne názorovo rozišiel so svojou stranou Likud (http://sk.wikipedia.org/wiki/Likud).

Krátko na to už mal mozgovú mŕtvicu. To vysťahovanie už odôvodňoval potrebou mieru a kľudu nielen pre palestíncov, ale aj pre židov - skrátka - už mal dosť vojny.....



No vy stále vidíte len jedno, to druhé už nie, a keď áno, tak to zatajíte.

Takže - indeed & rado3105 - oprášte si svoje vedomosti, alebo prestaňte tu kaziť vzduch.
rado3105
11.01.14,20:19
www.slobodnyvysielac.sk
Odkáž im, ako im tak leží na srdci osud Slovenska, nech si najprv dajú do poriadku slovenskú gramatiku.
:) mechanické namemorovanie gramatickej správnosti nijako nekoreluje s úrovňou myslenia
Z tvojich príspevkov na Porade je zreteľne vidieť, že ti to myslí na úrovni...

Stretol som sa s viacerymi co takto utocili....na internete hviezdy v realnom zivote ludia introverti zmietajuci sa v trapeni svojho ja, v obrovskom konflikte Idu a Superega....takze povedz odkial si alebo napis PM a mozme skocit na osobny rozhovor...a uvidime ci ty budes vynimka....
KoxXxo
12.01.14,21:36