Jasmina Staruchova
11.01.14,17:41
buchač
11.01.14,16:43
Cysta v ľavej obličke BOSNIAK II / II
...áno , existuje aj takáto diagnóza ................................
Jasmina Staruchova
11.01.14,16:43
Zdravím Vás.Potrebujem poradiť skvelého Mudr.urologa/ chirurga/ a odborníka.Zatiaľ som sa stretla iba s Mudr. kde sa asi čaká úplatok.....
buchač
11.01.14,16:46
Zdravím Vás.Potrebujem poradiť skvelého Mudr.urologa/ chirurga/ a odborníka.Zatiaľ som sa stretla iba s Mudr. kde sa asi čaká úplatok.....

Skús Dr. Melissa Heuer alebo Dr. Jaime Landmann
Jarka2222
11.01.14,17:57
Ďakujem za radu. Pôsobia na SK, a ak áno , tak máš vedomosť, kde?
buchač
11.01.14,18:10
mimotemy

Zdravím Vás.Potrebujem poradiť skvelého Mudr.urologa/ chirurga/ a odborníka.Zatiaľ som sa stretla iba s Mudr. kde sa asi čaká úplatok.....

Ďakujem za radu. Pôsobia na SK, a ak áno , tak máš vedomosť, kde?

Jasmina Staruchova manažer hudobníka
Jarka2222 manažerka hudobníka

...hm ....
Len teraz mi nie je jasné , ktorej manažérke hudobníka je potrebné info ...
Ktorá chcete vyšetrenie zadarmiko a ktorá dá všimné ...
P.S.:
...ja viem , ide o princíp , nemá - nemalo by sa dávať všimné...
Ale ja tvrdím aj iné .
Radšej si zaplatím - doplatím , ale viem , že všetko bude OK .
Celkom solídne love som onehdá dal ...
Možno aj preto som ešte tu .......
kopretinka
11.01.14,18:24
...hm ....
Len teraz mi nie je jasné , ktorej manažérke hudobníka je potrebné info ...
Ktorá chcete vyšetrenie zadarmiko a ktorá dá všimné ...
P.S.:
...ja viem , ide o princíp , nemá - nemalo by sa dávať všimné...
Ale ja tvrdím aj iné .
Radšej si zaplatím - doplatím , ale viem , že všetko bude OK .
Celkom solídne love som onehdá dal ...
Možno aj preto som ešte tu .......
buchač,keď už si lustroval,tak si mal do dôsledkov.......možno by si zistil,kto je ten hudobník.......niekedy by si si tie svoje sprosté poznámky mohol odpustiť.......
buchač
11.01.14,18:38
buchač,keď už si lustroval,tak si mal do dôsledkov.......možno by si zistil,kto je ten hudobník.......niekedy by si si tie svoje sprosté poznámky mohol odpustiť.......
mimotemy
Nelustroval , nakoľko ide/išlo o iné ...
Inde sa , Kvietoček môj , oháňaš etiketou a teraz iné vravíš ...
Úvodný príspevok o ničom a následne dva nicky od jednej osoby ???
Toto som svojim " sprostým " príspevkom myslel ...
Ak by bolo zadanie a aj to ostatné v poriadku , tak mi ver , že by som reagoval inak , alebo vôbec .
kopretinka
11.01.14,18:42
buchač,keď už si lustroval,tak si mal do dôsledkov.......možno by si zistil,kto je ten hudobník.......niekedy by si si tie svoje sprosté poznámky mohol odpustiť.......
mimotemy
Nelustroval , nakoľko ide/išlo o iné ...
Inde sa , Kvietoček môj , oháňaš etiketou a teraz iné vravíš ...
Úvodný príspevok o ničom a následne dva nicky od jednej osoby ???
Toto som svojim " sprostým " príspevkom myslel ...
Ak by bolo zadanie a aj to ostatné v poriadku , tak mi ver , že by som reagoval inak , alebo vôbec .
ja som si nevšimla tie nicky,lebo ja som zistila,kto je ten hudobník.......tak možno sa odhlásila a zabudla heslo.........či? veď nech sa ona vyjadrí
buchač
11.01.14,18:47
ja som si nevšimla tie nicky.
...nechaj tak ...:)
Jasmina Staruchova
12.01.14,06:52
Ľudia tak na vysvetlenie. Omylom sa stalo to že su tu dva : Jarka2222 a Jasmina Staruchova. Je to jedná osoba a to som ja " JARKA". Tým sa ospravedlňujem. Stalo sa a život ide ďalej .Ďakujem za odpoveď a odporúčanie odborníkov s pôsobnosťov vo svete, ako som našla na googli. Buchač spomína vo svojom príspevku, že všimné je nutné ? Tak a čo ak si to človek nemôže dovoliť? Tak sme sa dopracovali v našom zdravotnictve.... Zdravý bude iba človek, ktorý nato ma? Našla som zopár odborníkov cez známich a verím, že aj dobré slovo a prosba o pomoc zaberie. Moja otázka bola položená tak, že ak niekto pozná a má skúsenosť na SK s odborníkom MUDr. Urologom, nech odpíše a poradí....Buchač poradil. Ďakujem.
Jasmina Staruchova
12.01.14,06:59
Kopretinke : Presne tak sa stalo , že som si nepoznamenala heslo a prihlasujem sa cez FB a tak mi tu vytvorilo nový účet .Už to meniť nebudem a nechám tak. Vysvetlila som Vám to a predpokladám, že o nič nejde.Všetkým prajem hlavne zdravie . A moja otázka trva: " poraďte ak máte skúsenosti dobrého odborníka Urologa - chirurga. V mojom prípade bude potrebné ľavú obličku vyoperavať. Vopred ďakujem za odpoveď od koho -koľvek. Peknú príjemnú nedeľu prajem všetkým. Jarka
buchač
12.01.14,07:19
Ľudia tak na vysvetlenie. Omylom sa stalo to že su tu dva : Jarka2222 a Jasmina Staruchova. Je to jedná osoba a to som ja " JARKA". Tým sa ospravedlňujem. Stalo sa a život ide ďalej .Ďakujem za odpoveď a odporúčanie odborníkov s pôsobnosťov vo svete, ako som našla na googli. Buchač spomína vo svojom príspevku, že všimné je nutné ? Tak a čo ak si to človek nemôže dovoliť? Tak sme sa dopracovali v našom zdravotnictve.... Zdravý bude iba človek, ktorý nato ma? Našla som zopár odborníkov cez známich a verím, že aj dobré slovo a prosba o pomoc zaberie. Moja otázka bola položená tak, že ak niekto pozná a má skúsenosť na SK s odborníkom MUDr. Urologom, nech odpíše a poradí....Buchač poradil. Ďakujem.
Omyl nerieš , stane sa ...ale aj tá následná reakcia ....

To spomínanie nutnosti všimného bolo zle pochopené ...nie , nie je nutné .
Lenže situácia je taká , aká je ...
Nemocnica " A " aj " B " sú schopné urobiť urobiť určitý zákrok - povedzme operáciu srdca .
No nemocnica " A " nemá také kvalitné vybavenie ako nemocnica " B " .... zároveň sa ale v " B " čaká na poradie oveľa dlhšie , ako v " A " ...
Takže pacient hľadá nejaké východisko , riešenie situácie ...a aj za cenu toho všimného ...

Hľadáš kvalitného odborníka ?
Nuž , tak v tej Snine veľa vody určite nenamútiš .
Prešov je bližšie , no čo som počul o tejto nemocnici , nie veľmi dobré recenzie ...
Takže najbližšie sú Košice , tam sa snaž dostať na základe výmenný lístka odoslať , na komplet vyšetrenia a aj prípadnú operáciu .
Veď v konečnom dôsledku , ak histologické vyšetrenie potvrdí ( alebo už potvrdilo ) karcinóm obličky ( viď diagnóza ) , tak najlepším riešením by bola priama návšteva http://vou.sk/ , kde by sa po konzultácii určil ďalší postup ...
Jasmina Staruchova
16.01.14,10:38
Ďakujem za odpoveď a radu Buchač. Žijem v našom malom meste, ale samozrejme, že v človek rieši zdravie v krajských fakult.nemocniciach a odborníkoch daných. Konzultácie u odborníka okresného Urologa, ktorý po mojom vyžiadani spravil hneď CT a následne konzultácia s / Dr.Urologa Doc./ v Prešove bola hneď na začiatku spravená aj magnetická rezonancia, kde sa len potvrdil BOSNIAK II/ III. .Zaplatíš prednostné vyšetrenie a konzultuješ. Takto teraz fungujeme na SK. Tak pre nás finančne zdatných áno, ale tá časť obyvateľstva ktorá nato nemá...???To som len podotkla, lebo má mrzí, že si lekári spravili skvelý biznis, ale na úkor pacientov " Bohužiaľ".V mojom prípade sa domnievam , že konzultovať to bude nutné aj v KE alebo V BA, či povedzme na SK. Preto som sa tu na porade, kde ludia píšu o skúsenostiach a zážitkov opýtala na dobrého odborníka urologa., aby som k výsledkom malá názor aj iných urologov. Cysta v obličke je neidentifikovateľná ak sa nespraví biopsia, či je zhubná alebo nie , ale aj tento úkon je na zváženie odborníka. Začala som alternatívnú liečbu peruánskymi bylinami / ako aj ich lekármmi v Prahe/ , pretože dobu sledovania ako nariadil Doc.MUDr. v PO je potrebné využiť na dobu liečenia. svojho tela a nie nečinné čakať, či neoznámi lekár, že je to zhubné...atď. A to už nehovoriac, že sa musí zmeniť stravovanie a rad iných veci . Tak ak tu má niekto podobné skúseností, či rieši niečo podobné, napíšte . Budem len rada ak získam ďalšiu skúsenosť či užitočnú radu. Všetkým poprajem hlavne zdravie a štastie.....
taiko
16.01.14,11:00
Ďakujem za odpoveď a radu Buchač. Žijem v našom malom meste, ale samozrejme, že v človek rieši zdravie v krajských fakult.nemocniciach a odborníkoch daných.
.
.
.
Budem len rada ak získam ďalšiu skúsenosť či užitočnú radu. Všetkým poprajem hlavne zdravie a štastie.....
Vladimír Baláž z Roosveltovej nemocnice v BB je dobry, ludsky a podla mnohych vynikajuci odbornik. Ja som sice bol len na rutinnom vysetreni u neho, ale mozem potvrdit profesionalitu a ludsky pristup
Jasmina Staruchova
16.01.14,17:34
Srdečná vďaka za tip TAIKO.
pivko
17.01.14,19:34
buchač má pravdu poznám jedného primára a ten má príslovie citujem : Kto še ľeči zadarmo ten še ľeči nadarmo.