martuľa
11.01.14,21:38
Vie niekto poradiť?
Pri skúške fungovania elektronickej komunikácie s DÚ sa mi vyskytol problém, kedy mi nechce načítať formulár priamo na vyplnenie tak, ako je to vo videozázname uvedené. Priamo mi načíta iba tlačivo Všeobecné podanie, ale akonáhle dám niektorý iný začne mi načiítavať e-dane a formulár sa mi otvorí v e-daniach. Robím niekde chybu, alebo kde je problém?

prikladám obrázky
tictac7
11.01.14,20:43
nerobíš nikde chybu. Ukážka na stránke FS je na podanie DPk SD z elektriny. Nakoľko toto tlačivo nie je v eDaniach, tak s vypĺňa na stránke FS. Ak ideš podávať tlačivo, ktoré je v eDaniach, automaticky Ťa to presmeruje na eDane. Všetko, čo je zapracované v eDaniach sa má naďalej zasielať cez eDane, preto je to tak.
martuľa
11.01.14,20:55
tak , ale to zbytočne potom mýli ľudí, to si mohli dať do videoprezentácie dokument, ktorý je najčastejšie použíívaný.....
t.j. v e-daniach vypíšem a odtiaľ aj pošlem a ono ma to nejako naspäť hodí na stránku FS, kde uvidím, že dokument je odoslaný, alebo ako? Nerozumiem tomu......
tictac7
11.01.14,20:59
tento rok som ešte nič nepodávala. Predtým to bolo tak, že Ti to vyhodilo Potvrdenie o podaní a hneď si si mohla aj dať vyhľadať Potvrdenie o prijatí a toto tiež vytlačiť, alebo uložiť do pdt, či kedykoľvek cez eDane znova vyhľadať..... A kedykoľvek sa k svojim podaným veciam budeš vedieť aj dostať v schránke správ.
avalik
11.01.14,21:01
potvrdenia vidis aj v edane aj vo svojom profile na stranke FS
martuľa
11.01.14,21:13
ďakujem za vysvetlenie, našla som si dokument, ktorý nemá ikonku v e-daniach a otvorilo mi to správne. Motala som sa v tom asi hodinu a porada poradila za pár minút....
vďaka...