anketkarka
12.01.14,13:28
Poradte prosim kuchynsky robot, ktory by zvladal struhanie (zelenina, ovocie, zemiaky aj na placky, syr), mletie (mak, orechy, maso), krajanie (minimalne na platky). Na co si mam davat pozor pri vybere?
lujza.j
12.01.14,12:47
kukučka
12.01.14,13:37
1. kúp si starší Braun, cca 120 €
2. aby sa dala regulovať hrúbka plátkov
Rozalka
12.01.14,13:40
Tiež mám veľmi starý robot ETA, z roku pána 1980, už som premýšľala aj na novom. Nedávno som našla obchodík, kde sa doňho dajú ešte dokúpiť drobnosti - poradil mi predavač, kým môžem s ním robiť, aby som ho za nič na svete nevymenila. Budem sa riadiť jeho odporúčaním.

ach, toto malo ísť ako komentár, mea culpa, maxima culpa ...
misoft
12.01.14,14:56
Tiež mám veľmi starý robot ETA, z roku pána 1980, už som premýšľala aj na novom. Nedávno som našla obchodík, kde sa doňho dajú ešte dokúpiť drobnosti - poradil mi predavač, kým môžem s ním robiť, aby som ho za nič na svete nevymenila. Budem sa riadiť jeho odporúčaním.

ach, toto malo ísť ako komentár, mea culpa, maxima culpa ...
V debate komentár je veľký :D:D:D
pinta
17.01.14,06:55
Rozalka šanuj tú ETU, ja na ešte staršej robím dodnes a nechcem ju meniť.
taiko
17.01.14,07:29
Poradte prosim kuchynsky robot, ktory by zvladal struhanie (zelenina, ovocie, zemiaky aj na placky, syr), mletie (mak, orechy, maso), krajanie (minimalne na platky). Na co si mam davat pozor pri vybere?
kolko $$$ chcem investovat?
anketkarka
20.01.14,19:00
Poradte prosim kuchynsky robot, ktory by zvladal struhanie (zelenina, ovocie, zemiaky aj na placky, syr), mletie (mak, orechy, maso), krajanie (minimalne na platky). Na co si mam davat pozor pri vybere?
kolko $$$ chcem investovat?
neviem kolko chces investovat ty, ale ak by nejaky robot dokazal toto vsetko a nebol len jednorazovka, tak ja uvazim aj vyssiu investiciu. takze ak vies poradit, ktory by to zvladal, tak sem s nim, lebo ja akosi taky neviem najst...
anketkarka
20.01.14,19:01
anketkarka
20.01.14,19:04
1. kúp si starší Braun, cca 120 €
2. aby sa dala regulovať hrúbka plátkov
Starsi Braun? Preco prave tato znacka? Poznas konkretny model, splna moje poziadavky?