2v1
12.01.14,17:09
Dobry den prajem,

Rad by som sa opytal, mam pozemok na ktorom chcem postavit sklad. Su dve varianty byd sklad do 30 m2 plechovy na betonovu plotnu bez povolenia(len ohlasovacia povinnost), alebo potom a so stavebnym povolenim. A teraz je otazka ak chcem stavbene povolenie co potrebuje k tomu, moja myslienka je ze urobim normalne zaklady zo stavebnym povolenim a teda bude mat aj hned vacsiu hodnotu pozemk s tym ze postavim tam mensi plechovy garaz a do buducna by som mohol postavit aj normalny sklad? Ako sa postupuje, kde zozeniem niekoho kto mi to pripravy ? jedna sa len o pozemok 90m2 a sklad do 50m2. Dakujem
command
12.01.14,16:41
Ak na pozemku nestoji ina hlavna stavba bez povolenia len ohlasovanim to nepojde.
2v1
12.01.14,19:23
Stoji je to zastavane uzemie, bol som sa prislusnom urade a do 25 m2 nieje potrebne stavebne povolenie len ohlasenie(ziadost), tuto cast mam potvrdenu a mozem prakticky zacat hned, skor ma zaujima ta druha varianta od a po zet, tzn kolko bude stat jednotlivy ukon(y) a co vsetko potrebujem, a taktiez aj z casoveho hladiska kolko to trva +- ..
command
13.01.14,17:47
V prvom rade by si mal asi oslovit nejakeho projektanta aspon podla mojho nazoru.