AGRO
24.03.06,16:49
Zamestnanec si ide brať úver a treba mu vystaviť potvrdenie o príjme za posledné 3 mesiace.

Je to potvrdenie za január - marec 2006 alebo december 2005 a január-február 2006 ? Potrebuje to v pondelok a ja by som vedela vyrátať mu mzdu aj za marec.
Aká mzda sa dáva do potvrdenia ? Čistá mzda ?

Je na tento účel tlačivo alebo sa to dá len formou listu ? Uver sa berie v banke. Nedáva banka tlačivá na potvrdenie príjmu ?
Tweety
24.03.06,15:52
Zamestnanec si ide brať úver a treba mu vystaviť potvrdenie o príjme za posledné 3 mesiace.

Je to potvrdenie za január - marec 2006 alebo december 2005 a január-február 2006 ? Potrebuje to v pondelok a ja by som vedela vyrátať mu mzdu aj za marec.
Aká mzda sa dáva do potvrdenia ? Čistá mzda ?

Je na tento účel tlačivo alebo sa to dá len formou listu ? Uver sa berie v banke. Nedáva banka tlačivá na potvrdenie príjmu ? Banka na tieto účely dáva svoje tlačivká. Ak chcú príjem za posledné 3 mesiace, tak 12/05,1.2.06. HM a ČM. Ak nepredložil tlačivko z banky, tak to môžeš napísať formou listu.
jamosa
26.03.06,16:40
Ja ešte len doplním, že musíš vychádzať zo mzdy dohodnutej a uvedenej v pracovnej zmluve. Čiže v príjme nesmú byť zarátané prémie, príplatky a pod.