Fashirek
13.01.14,19:49
Co to som si uz nacital, ale som clovek opatrny a mam v tom zmätok, tak sa chcem opytat konkretne na svoj pripad.
Planujem si zalozit zivnost - idem vydat knihu, respektive - knihu dam vytlacit a ja sa potom postaram o jej reklamu a predaj po internete. Cize kniha bude autorsky moja a budem ju predavat. Dalej si zakladam internetovy magazin, na ktorom chcem mat reklamy typu Adwords a popri tom sa venovat videam na youtube s reklamami adsense, na ktore je takisto potrebne mat zivnost.

Chcem sa spytat aky typ zivnosti je na tieto tri cinnosti, ktore spolu suvisia najvhodnejsi?
Nemam ziadne vyucny list, ani vysoku skolu tykajucu sa pisania, novinarciny ani nicho podobneho.
Zaroven sa chcem opytat, ci je popri tom ako budem mat zivnost mozne brigadovat (napr. cez obycajne brigadne agentury), tedaje mozne vykonavat narazove brigady? Tiez ma zaujima ci mi v praci na TPP vyjdu v ustrety, ked budem mat zivnost (predpokladam, ze to zavysi od zamestnavatela). Pretoze zivnost sama ma neuzivy a budem si poritom musiet nejako privyrabat.

Za kazdu radu, ktora mi pomoze som velmi vdacny. Dakujem.