modna.princezna
13.01.14,22:01
Dobry den, som rada, ze som nasla tuto stranku, lebo som si vsimla, ze je tu vela ludi ktori su ochotni poradit alebo vyjadit svoj nazor. Ja by som potrebovala aj poradit aj vase nazory.
Uz dlhsi cas uvazujem, ze zacnem podnikat s oblecenim a modou. Moj sen je otvorit si maly butik s krasnym oblecenim vo vintage style, ale aj uplne bezne modne kusky. Chcela by som sa vas opytat, ci by ste mi nevedeli poradit kde mozem take krasne oblecenie nakupit za normalnu cenu? Pravdepodobne v zahranici, ale ja niesom velmi zcestovana tak v tom nemam prehlad. Som z Ba, peniazky niesu problem, len neviem kde zacat, ako zacat a kde hladat. Chcela by som mat klasicky kamenny obchodik, ale predavat aj cez internet. Kto vie pls. poradte mi, ale uvitam aj ine nazory napr. ci si myslite, ze obchod bude v dnesnej dobe fungovat, ci sa to oplati, ci by ste vy mali zaujem o taky druh obchodika a pripadne ho v buducnosti navstivili a proste uvitam vsetky nazory, ktore mi otvoria nove obzory v mojej ceste podnikanim:-) Dakujem vam pekne. Mirka