moss.palicka
14.01.14,14:26
Zdravim vas, s kamaratom nam bolo odporucene zacat cvicit pilates. Jemu z dovodu rehabilitacie dokonca nedoporucili ani yogu. Obvolal som par centier a vsade boli kurzy len pre zeny. Viete mi poradit kde v BA cvicia aj muzi? V krajnom pripade by sme skusili aj individualne hodiny pre dvoch. Dakujem za odpoved.
avalik
14.01.14,13:57
daj si do googla - pilates Bratislava .... hned prve tri ozkazy davaju skupinove cvicenia delene len na uroven, nie na pohlavie
arizona
14.01.14,14:01
Aj tu mas zoznam, kde v BA mozno cvicit pilates.Skus precitat podrobnejsie...http://kde.sportujeme.sk/mesto/36-bratislava/36_1
Alebo zadaj do fora na ich stranke dotaz,urcite niekto poradi,tam chodia zvacsa cvicitelia
BRK
14.01.14,17:26
Skúste cvičenia pilatesu na: www.centrumrafael.sk
Jeden známy mi spomínal, že tam chodí cvičiť pilates.
moss.palicka
15.01.14,07:42
Ako prve som hladal cez google a ten prvy link je iba pre zeny, tam som davnejsie volal. Druhy a treti su rovnake a tam nebrali telefon, potom som siel rad za radom a vsade je to pre zeny a matky po porode....
moss.palicka
15.01.14,07:43
Tuto stranku som presiel celu a obvolal som asi 5 centier ktore nemali napisane, ze su vyslovene pre zeny. Aj tak boli :)
avalik
15.01.14,13:12
podla mna ak prides na volnu hodinu alebo sa zapises do kurzu, nemozu ta diskriminovat z dovodu, ze si muz ... poskytuju sluzby verejne, musia ti ich poskytnut
moss.palicka
15.01.14,13:15
OK, ale pokial nemaju ani zenske prezliekarne, co vacsinou nemaju tak s tym vela nenarobim a silou mocou sa niekam tlacit mi tiez nevyhovuje. Ked uz za to platim, chcem mat dusevnu pohodu. Nastastie sa mi ozvali z tej kde som sa nevedel dovolat a maju zmiesane skupiny tak idem vyskusat. Dakujem.
lujza.j
15.01.14,14:07
X fittnes....satne aj pre chlapov su...pilates cvicili