marén
14.01.14,16:52
avalik
14.01.14,16:15
ak nie si platitel DPH, mozes aj postou, ak si platitel DPH musis elektronicky

oznamenie o zaniku DMV sa posiela ako Vseobecne podanie FS - na stranke FS je k nemu aj poucenie
marén
14.01.14,16:44
môžem poprosiť bližšie info ako sa dostanem na všeobecne podanie FS - nemôžem to nájsť ďakujem
kalkulka
16.01.14,19:24
môžeš poslať aj otázku cez e-mail na finančnú správu a oni ti odpovedia
cloe
16.01.14,20:10
Cez katalog formulárov, nešpecifikované podania a tam vybrať všeobecné podania. Ale nič si z toho nerob, že si to nemohla nájsť, ani u nás na DU to nevedeli nájsť, tak som ich navigovala...
mizu24
16.01.14,20:18
nastavíš si firmu, pre ktorú chceš oznámenie odoslať - katalóg formulárov - nešpecifikovaná oblasť - nešpecifikovaná agenda - Všeobecné podanie pre Finančnú správu Slovenskej republiky - vyplníš údaje o firme, pripojíš prílohu /naľavo/ - prílohy - správa príloh - pridať novú prílohu z disku - ... - načítať zo súboru - kontrolovať - vytlačiť - odoslať EZou
tlačivo oznámenie o zániku si najprv vytlač, vypíš a naskenuj vo formáte .pdf a potom si ju načítaš do súboru ako prílohu
pego.pn
17.01.14,17:55
Myslíte si, že je nevyhnutné dokument podpísať a naskenovať ho s podpisom? Jedná sa mi o to, že napríklad nemám skener, tak som si oznámenie vyrobil vo formáte pdf. a dal ho ako prílohu k všeobec. podaniu, nakoľko to je podpísané ZEPom, tak sa domnievam, že na tom oznámení (prílohe), už nemusí byť viditeľný klasický podpis a pečiatka? Aký máte názor?
avalik
17.01.14,18:00
oznamenie o zaniku mozes dat aj do textu podania, nemusi byt priloha .... dole ale vo formulari ju musis oznacit - prestuduj poucenie ku vseobecnemu podaniu
giga123
17.01.14,19:00
ja som už takto podávala oznámenie . netreba skenovať žiadnu prílohu. celé oznámenie treba napísať do textu podania . do popisu úplne dole napíšeš oznámenie je celé uvedené v texte podania.