sissy87
14.01.14,20:11
Ahojte! Súrne by som potrebovala Vašu pomoc. Firma, pre ktorú účtujem si dal vytvoriť certifikát o zaručenom elektronickom podpise. Prihlásila som sa do Osobnej internetovej zóny firmy, chcela by som podať Všeobecné podanie ( Oznámenie o zmene sídla, konateľa a spoločníka spoločnosti ). Formulár som vyplnila, podpísala, podala. V schránke správ sa mi objavila správa o odmietnutí, podrobnejšie tam bolo, že "NEEXISTUJÚCI CERTIFIKÁT". Dajte mi radu, ako mám ďalej postupovať, v čom môže byť problém... Vopred ďakujem!
wirgi
14.01.14,20:45
Asi majú problém na FS, mne sa tiež nedarilo odoslať prehľad, z technickej podpory prišla mi správa na mail, že niektoré dokumenty sa nedajú odosielať a opravia to dnes v noci

aj iní majú problémy http://www.porada.sk/t231853-elektronicke-podanie-suhrnneho-vykazu-2013-a.html#
sissy87
15.01.14,10:37
Ako ste na tom? Teraz som si pokúsila opätovne podať Oznámenie o zmene sídla cez "Všeobecné podania" a zase správa s textom "Neexistujúci certifikát".... :(((((
Kitty49
15.01.14,10:52
mne sa nedá od včera nič poslať ,idem cez eDane aj sa prihlásim aj autorizuje,len sa nevysvieti kolonka odoslať.Dokedy?
srska
15.01.14,10:57
upravujú online :-)
sissy87
15.01.14,10:58
Aj ja som chcela cez eDane, vyplnila som Priznanie k DPH za december 2013, potom treba ísť na to, že Kontrolovať, a potom sa vysvieti aj Odoslať. ZEP som to podpísala, podala, a správa taktiež "Neexistujúci certifikát"... Takže tak... :(((
sissy87
15.01.14,11:00
A čo to znamená? :))
srska
15.01.14,11:03
že upravujú online :-) validátor
levia3
16.01.14,12:17
ja mam tiež s tým problém. Podávam za nový subjekt v podstate úplne prvý krát a nejde mi odoslať súhrnný výkaz.... "neexistujúci certifikat" vám to už ide??
sissy87
16.01.14,12:26
Teraz som dovolala do firmy, ktorá sa zaoberá takisto s vytvorením zaručených elektronických podpisov. Oni vraveli, že asi v tom bude problém, že certifikát je u nás vytvorený pre maďarského občana, kto je vlastne konateľom sro-čky. Lebo u nás je v zákone, že certifikát nemôže byť vytvorený len pre slováka alebo pre čecha (lebo v iných štátoch sa líšia rodné čísla). U Vás je certifikát na rodné číslo a pre občana SR?? Ináč problém je stále taký istý: Neexistujúci certifikát!!!
JWC s.r.o.
16.01.14,12:32
Neviem, či sa tento problém už doriešil. Chyba však mohla byť v tom, že sa malo najskôr prihlásiť cez "zaručený elektronický podpis", tým sa kvalifikovaný certifkát pre ZEP kvázi zaregistruje do systému a spojí s daňovým subjektom (veľmi laicky napísané). Prihlásili ste sa ZEPom, ale cez ID a heslo?
srska
16.01.14,12:33
no ja na vašom mieste by som si pozrel "moje autorizácie k subjektom" a ak tam nič nie je, tak tam ani smrť neberie :-)) pozrite si pridaný obr. portal_fs.jpg v mojej odpovedi
srska
16.01.14,12:42
v druhom rade treba urobiť napr. kuk do ie a v menu nástroje/možnosti/obsah/certifikáty - kuknúť, či tam ten platný certifikát na meno v skutočnosti aj je.
sissy87
16.01.14,12:55
Moje autorizácie takisto ako na obrázke (dvakrát ÁNO), certifikát s menom konateľa sa v IE nachádza, takže som úúúúúúplne MIMOOOO. :(((((
srska
16.01.14,13:00
kde bol prvotne inštalovaný certifikát pre zep? na akom pc? v akom prehliadači robíš?
sissy87
16.01.14,13:03
Certifikát pre túto firmu je nainštalovaný len na moju PC, robím v prehliadači Internet Explorer (urobila som aj update prehliadača).
srska
16.01.14,13:07
nemáš urobenú úplne náhodou zálohu certifikátu?
martina2006
16.01.14,13:10
Ja som posielala výkaz DP B zoskenované ako nešpecifikované podanie - to mi prešlo, VPV - tiež prešiel a VMZ - mi píše neplatná autorizácia. Písala som mail na technickú podporu, ešte mi neodpovedali.
srska
16.01.14,13:14
súhlas - treba to skúsiť. to som jej opomenul napísať. staré zvyky mám ešte zafixované zo starého portálu.
sissy87
16.01.14,13:15
Pre teba aspoň niečo prijali. :D Ja mám problém už aj s prihlásením. Z FS som dostala odpoveď za 3 dni, ale nepomohli mi s tým. :(
srska
16.01.14,13:19
pozri príspevok od jwc a skús sa prihlásiť na portál cez zep a nie cez id a heslo
martina2006
16.01.14,13:20
potrebujeme to súrne zaslať, pretože banka vyžaduje ku schváleniu kontokorentu. Skúšala som aj volať na technickú podporu, no vkuse obsadené. Prihlasujem sa cez ID a heslo.
srska
16.01.14,13:23
radím momentálne sissy87, tá ma problém so zep
sissy87
16.01.14,13:27
Viem, že s novým certifikátom sa musím prihlásiť cez "Zaručený elektronický podpis" - prvotné prihlásenie. Po kliknutí na to mi vyhodí okno, kde je napísané meno konateľa (na ktorého je certifikát vydaný), je tam že podpísať. To funguje, bez problémov mi to podpíše, no a potom keď kliknem na OK, tak sa nestane nič. Vtedy by ma mal presmerovať hneď do "Osobnej internetovej zóny" alebo ako je to? Mám vypísanú chybovú správu, že "Zadané prihlasovacie údaje nie sú správne, alebo je účet neplatný!", napriek tomu, že žiadne prihlasovacie údaje som nezapísala, pretože som nemala na to tam možnosť (žiadnu kolónku)...
sissy87
16.01.14,13:29
Dala by som sem aj obrázok chybovej správy, ale neviem ako to treba. :S
levia3
16.01.14,13:41
Urobila som to teraz a už mi to ide. ďakujem veľmi pekne za radu :)
sissy87
16.01.14,13:45
Osoba uvedená na certifikáte je občan SR a je identifikovaný s rodným číslom. Podľa mňa u nás bude taký problém, že predmetný konateľ je občan Maďarskej republiky, a má len číslo pasu uvedené. :(( No neviem, napísala som už aj na technickú podporu FS... Čakám na odpoveď.
srska
16.01.14,13:54
postup prihlásenia so zep:strčiť usb s kc do usb portu a potom - prihlásenie/zep/odoslať/ ... potom podpísať žiadosť so zep a ak je všetko ok, tak si online v osobnej iz a môžeš si vybrať subjekt
srska
16.01.14,13:56
a na koho je certifikát vydaný? na toho maďara?
sissy87
16.01.14,14:04
Áno...
sissy87
16.01.14,14:06
Áno, presne tak som to urobila. Ale po kliknutí na OK mi vypísal uvedenú chybovú správu... :( Už som dostala odpoveď z FS, mám im napísať prihlasovacie údaje, a prekontrolujú mi to... Chvála Bohu už s tým niečo bude... Dúfam!!! :)))
bea
16.01.14,14:10
Prosím, ako si písala na FS, cez ich stránku, alebo na nejakú mailovú adresu? Lebo dovolať sa ich nedá a ja som písala cez stránku FS "ako s nami komunikovať". Len neviem sa dočkať odpovede... Skúsila som aj mail na technickapodpora@financnasprava.sk, ale vrátil sa mi nedoručený :(
sissy87
16.01.14,14:14
Teraz som dostala adresu od nášho daňového úradu, Technická podpora: sd@financnasprava.sk
srska
16.01.14,14:18
bea, tiež sa ti nedá prihlásiť?
bea
16.01.14,14:28
sissy87 - to sd v mailovej adrese je len pre nejaké mesto, alebo je to "pre všetkých" ? možno by som mohla skúsiť tam....

srska - u mňa je to ešte zase úplne iné :( Ja som mala starú dohodu a tá mala byť zrušená a mala som tam len 1 klienta priradeného. Tak som sa zaregistrovala znova, mám nové ID a k tomuto ID mám priradených už všetkých klientov, ktorých spracovávam. Lenže keď s prihlásim pod novým ID na stránku FS, tak ma prihlási, len som tam vedená pod mojim menom a starým ID.... A keď sa chcem prihlásiť na eDane, tak ma pod novým ID nepozná, prihlásim sa cez staré ID a mám pod ním priradených všetkých klientov, ktorých som zaregistrovala na DÚ pod nové ID. Takže je to zamotané :(
A aby som už vedela všetko, ako to funguje, vyskúšala som cez eDane poslať DP z MV cez staré ID a úplne normálne mi to prešlo a mám potvrdené prevzatie....
sissy87
16.01.14,14:32
je to technická podpora Finančnej správy
srska
16.01.14,14:35
dobrý guláš
bea
16.01.14,14:38
sissy87 ďakujem za info :) idem skúsiť napísať tam, lebo veď čas beží.... :)
avalik
16.01.14,14:38
ludia, ved zadavajte samostatne otazky!!!
bea
16.01.14,14:47
veď to bola len otázka na mail..... prepáčte :)
JWC s.r.o.
16.01.14,15:16
v kvalifikovanom certifikáte sa uvádza rodné číslo len slováka a čecha, lebo vyhláška presne definuje štruktúru rodného čísla...iní občania majú buď číslo pasu alebo číslo občianskeho preukazu/identifikačnej karty...v tomto problém nebude, že je občan MR a má číslo pasu...prihláste sa cez možnosť zaručený elektronický podpis..a mňa by zaujímalo, prečo vám konateľ dal do rúk zariadenie s jeho kvalifikovaným certifikátom :)))) a btw: vy sa prihlasujete cez údaje, ktoré boli vystavené na vašu osobu, alebo cez údaje, ktoré boli vystavené na konateľa? lebo problém môže byť aj ten, že je KC vystavený na nesprávnu osobu...