marta bodonova
15.01.14,09:50
Zasielame aj daň z motorových vozidiel elektronicky? Ďakujem.
janako
15.01.14,08:57
ak ste platitelia DPH tak áno, musíte poslať elektronicky
kn-alka
15.01.14,09:00
platitelia DPH posielajú od 01.01.2014 VŠETKO !!!! elektronicky
aj podania týkajúce sa roku 2013 - DPH,daň z mot.voz., daň z príjmu.... proste VŠETKO - aj listy, žiadosti, oznámenia.
mixaela
27.01.14,12:46
ak nie, potom staci ak sro, ktora nie je platcom dph posle dmv za rok 2013 postou a vyplati ho povedzme sekom, je tak?
janako
27.01.14,14:06
áno
Ingrid Ondruskova
30.01.14,18:55
Ako by ste vyriešili situáciu: posledné 4 hodiny /s malými prestávkami sa pokúšame elektronicky podať DP k 2 firemným vozidlám a nedarí sa...skúsime ešte, ale nám už z toho šedivejú vlasy....máme povinnosť len elektronicky...ak sa to nepodarí, máme zajtra rezignovať a hodiť to do obálky a zaslať na DÚ???
VieraM
30.01.14,19:17
nie v papierovej forme vám to nemôžu prevziať a bude sa považovať ako nepodané vôbec. Skúste na inom počítači, možno je chyba u vás, ak to nepôjde zavolajte si cez callcentrum. Ja posielam všetko len elektronicky aj u tých ktorí nemajú povinnosť a vyhovuje mi to
Rozalka
30.01.14,19:42
Klídek, veď ešte zajtra sa dá .... skúste na inom PC
Ak ste si vyplnili všetky údaje, najprv si uložte xml (druhý stlpec "Práca s DPH", druhý riadok "Uložiť do XML súboru") a odošlite, ak to nepôjde, už budete mať xml a nemusíte zakaždým "naťukať" údaje, stačí zas "Práca s DPH" ale už prvý riadok "Načítať z XML súboru"
tictac7
30.01.14,20:17
....a ako podávaš? Cez edane alebo priamo cez stránku FS? A akú chybu hlási? Čo je dôvodom?
učtovníčka
30.01.14,22:50
nedá sa mi odoslať odhlášku auta, vypisuje systémová chyba, už mám z toho nervy. Aj identifikáciu dáva ako neznámu." Zlaté e dane".
Cez portál je to nejaké ešte choré. Nepustí ma už odoslať a tlačidlo podať je potlačené takže sa nedá použiť. popoludní som odoslala dokument a potvrdilo prijatie no žiadny mail mi neprišiel takže nemám nič.