Hemeroidy
15.01.14,10:22
Operácie hemoroidov RFITTH technikou

Pekný deň prajem,

Má niekto skúsenosť s operáciou konkrétne s touto technikou?Alebo inou?Vnútorné hemeroidy hlavne.Mne boli diagnostikované a preto budem rád za každú info.Kde je dobré pracovisko,chirurg a podobne.Žiadna mastičky ani nič nepomáha.

Poprípade cena daného úkonu.Našiel som toto práve a neviem či je to účinné.Ďakujem pekne určite je veľa ľudí čo s tým malo problém a ktorý absolvovali operáciu tak budem vďačný za každý poznatok alebo info.

www.chirosa.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Bratislava-okolie.Hlavne v Ba by bolo fajn.

Odporúčané operačne strediská podľa osobnej skúseností.
Ešte doplním bol som na Gastre.kde mi boli potvrdené vnútorné a že sú dosť veľké.Doktorka mi povedala že je možné len rezanie klasická operácia ak nezmizne krv po tabletkách Detralex čo nezmizlo.Navodila mi strach pre tu bežnú operáciu.Tak pros=im za každú radu.Čítal som že je vhodnési vybrať aj vhodněho chirurga atď.Ďakujem pekne
TSUN
15.01.14,09:47
Dobrý deň, riešil som podobný problém na oddelení a zbavili ma problému s vnútornou zlatou žilou. Vynikajúci chirurg ako aj personál. Žiadne rezanie ani nič podobné. Problém je podľa vyjadrenia pána doktora vyriešený natrvalo. Môžem len odporučiť.MUDr. Pavel Ištok ... link (http://www.zzz.sk/?profil=3379). Je to v Bratislave na Tehelnej ulici bližšie info v linku. Minimálne by som s ním Vaše problémy odkonzultoval. Prajem veľa zdaru.
Hemeroidy
15.01.14,10:32
Ďakujem a vy ste mali aký stupeň?Vnútorne hemeroidy?A akou metódou Vám to robili poprípadne cena.Ďakujem