rozimova
15.01.14,20:02
stratila som heslo na prihlásenie na stránku finančného úradu - nevie mi niekto poradiť čo mám robiť, komu zavolať? písala som e-mail na na adresu uvedenú na ich stránke, odpoveď neprišla. Asi na 150ty krát som sa dovolala aj na tú ich poradenskú linku - nevedeli mi však poradiť, nevedia poradiť ani u nás na Dú.Som zúfalá, potrebujem potvrdenie pre úpsvar súrne.
veronikasad
15.01.14,19:08
Choď osobne na pobočku DU, žiadaj o vygenerovanie nového hesla. Pošlú ti ho do emailovej schránky. Stalo sa to aj môjmu klientovi, heslo mu poslali v ten istý deň.
avalik
15.01.14,19:56
ak vies ID, tak si mozes dat poslat zabudnute heslo

"V prípade, že ste zabudli heslo a poznáte svoje používateľské meno (ID používateľa), môžete si dať vygenerovať nové heslo. Vygenerované heslo Vám bude zaslané na e-mailovú adresu uvedenú vo Vašom profile."
rozimova
16.01.14,06:45
Na DÚ som bola, povedal mi tam ten pán čo to má na starosti, že už nevedia vygenerovať nové heslo, vedeli to v starom programe a teraz už majú nový - asi od 1.1. Moje ID mám - skúšala som na stránke - cez zabudnuté heslo - ale vždy mi napíše chybové hlásenie.
dominika
16.01.14,07:51
Zdravím, ja mám ten istý problém, na DU mi s tým nevedia pomôcť, ani v call centre BB. Vraj sa to dá riešiť iba cez internet Finančnej správy - mailom na technickú podporu https://podpora.financnasprava.sk/submit_ticket
uko
16.01.14,07:57
a neprihlasovali ste sa nahodou na testovacej verzi stranky pfs? lebo mne to neslo pre to ;) https://tpfs.financnasprava.sk/sk/titulna-stranka vsimnite si cervenym - testovacia prevadzka
babi2
16.01.14,08:47
Nikde netreba volať, treba sa prihlásiť, zadať ID a dať si vygenerovať nové heslo. Ja som tiež zabudla heslo, včera som si žiadala o vygenerovanie nového a myslím že to netrvalo 10 minút kým mi ho poslali
sissy87
16.01.14,09:33
Tak isto som to robila aj ja. Nefungovalo mi heslo, ktoré som dostala od klienta, preto som si dala vygenerovať nové. Dostaneš to na zadanú mailovú adresu. :) Mňe prvotné prihlásenie nefunguje. :((( Vypíše mi chybové hlásenie že "Zadané prihlasovacie údaje nie sú správne, alebo je účet neplatný!". Nemali ste niekto taký problém??